NAJWIĘKSZE OSIĄGNIĘCIA ZAWODNIKÓW SEKCJI LEKKIEJ ATLETYKI
 
stan na 11.03.2013
 
RAZEM MEDALI 191
ZŁOTE 81
SREBRNE 66
BRĄZOWE 52
 
 
Imię i nazwisko konkurencja rok miejsce
Seniorzy medale złote - 10
Iwona Kielan wzwyż 1994 Piła
Marcin Krzywański 60 m 1997 Spała-h
Adam Kszczot 800 m 2009 Spała-h
Sylwester Bednarek wzwyż 2009 Spała-h
Edyta Lewandowska Maraton 2009 Dębno
Adam Kszczot 800 m 2009 Bydgoszcz
Adam Kszczot 800 m 2010 Spała-h
Adam Kszczot 800 m 2010 Bielsko Biała
Adam Kszczot 800 m 2011 Spała - h
Adam Kszczot 800 m 2012 Bielsko Biała
Adam Kszczot 800m 2014 Sopot - h
Adam Kszczot 800m 2014 Szczecin
Sylwester Bednarek wzwyż 2014 Szczecin
Tomasz Osmulski 4km przełaj 2015 Iława
Adam Kszczot 800m 2015 Toruń - h
Sylwester Bednarek wzwyż 2015 Toruń - h
Sylwester Bednarek wzwyż 2015 Kraków
Adam Kszczot 800m 2015 Kraków
 
Seniorzy medale srebrne - 21
Piotr Cywiński 400 m ppł 1992 Warszawa
Marcin Krzywański 100 m 1994 Piła
Marcin Krzywański 200 m 1994 Piła
Marcin Krzywański 100 m 1995 Warszawa
Iwona Kielan wzwyż 1995 Warszawa
Iwona Kielan wzwyż 1996 Spała-h
Iwona Kielan wzwyż 1996 Piła
Edyta Lewandowska 3 000 m przeszkody 2001 BielskoBiała
Edyta Lewandowska 4 km przełaj 2003 Międzyzdroje
Edyta Lewandowska 10 000 m 2003 Bielsko Biała
Edyta Lewandowska maraton 2004 Dębno
Edyta Lewandowska półmaraton 2004 Piła
Edyta Lewandowska półmaraton 2005 Piła
Edyta Lewandowska półmaraton 2006 Piła
Edyta Lewandowska półmaraton 2007 Piła
Edyta Lewandowska maraton 2008 Dębno
Edyta Lewandowska półmaraton 2008 Piła
Sylwester Bednarek Wzwyż 2009 Bydgoszcz
Sylwester Bednarek wzwyż 2010 Bielsko Biała
Artur Kuciapski 800 m 2013 Spała-hala
Tomasz Osmulski 3000 m 2013 Spała-hala
Tomasz Osmulski 1500m 2014 Sopot - hala
       
       
       
 
Seniorzy medale brązowe - 8
Marcin Krzywański 100 m 1997 Bydgoszcz
Marcin Krzywański 100 m 1998 Kielce
Edyta Lewandowska 4 km przełaj 2002 Poznań
Edyta Lewandowska 3000 m przeszkody 2002 Szczecin
Edyta Lewandowska 3000 m przeskody 2003 Bielsko Biała
Karolina Szablewska 7-bój 2008 Zielona Góra
Agnieszka Szablewska 5-bój 2010 Spała-h
Tomasz Osmulski 4 km przełaj 2013 Bydgoszcz
 
Młodzieżowcy medale złote - 9
Piotr Cywiński 400 m 1990 Kielce
Piotr Cywiński 400 m ppł 1990 Kielce
Marcin Krzywański 100 m 1993 Bydgoszcz
Marcin Krzywański 200 m 1993 Bydgoszcz
Marcin Krzywański 100 m 1995 B.Podlaska
Adam Kszczot 800 m 2009 Bielsko Biała
Adam Kszczot 1500 m 2010 Kraków
Adam Kszczot 800 m 2010 Kraków
Adam Kszczot 800 m 2011 Gdańsk
       
 
Młodzieżowcy medale srebrne - 3
Edyta Lewandowska 3 km przełaj 2002 Krzywin
Edyta Lewandowska 3000 m przeszkody 2002 Częstochowa
Adam Kszczot 1500 m 2009 Bielsko Biała
 
Młodzieżowcy medale brązowe - 7
Bożena Józefowicz 4 x 100 m 1991 Stargard
Monika Torbińska 4 x 100 m 1991 Stargard
Seweryna Płocka 4 x 100 m 1991 Stargard
Beata Kozłewska 4 x 100 m 1991 Stargard
Marcin Krzywański 100 m 1994 Lublin
Marcin Krzywański 200 m 1994 Lublin
Marcin Krzywański 200 m 1995 B.Podlaska
Marcin Krzywański 100 m 1996 Suwałki
Marcin Krzywański 100 m 1997 Kraków
Edyta Lewandowska 10000 m 2001 Świecie
Michał Knapik 800m 6.09.2015 Białystok
 
Juniorzy medale złote - 29
Włodzimierz Rajnert 800 m 1961 Nysa
Janusz Wróbel 1000 m 1962 Warszawa/h/
Stefan Matysiak 60 m 1974 Katowice-h
Stefan Matysiak 100 m 1976 Poznań
Elżbieta Stachurska 100 m 1977 Łódź
Monika Torbińska 200 m 1990 Spała - h
Seweryna Płocka 300 m 1990 Spała - h
Bożena Józefowicz 5- bój 1990 Spała - h
Beta Kozłewska 600 m 1990 Łódź -hala
Bożena Józefowicz 5- bój 1991 Spała - h
Bożena Józefowicz 7- bój 1991 Zabrze
Marcin Krzywański 60 m 1993 Spała - h
Marcin Krzywański 100 m 1993 Warszawa
Marcin Krzywański 200 m 1993 Warszawa
Marcin Krzywański 60 m 1994 Spała - h
Marcin Krzywański 100 m 1994 Kielce
Marcin Krzywański 200 m 1994 Kielce
Marcin Kubiński 60 m ppł 2000 Spała - h
Sztafeta 4 x 100 m 2003 Zamość
Jarosław Wasiak, Michał Michalak,      
Krzysztof Korotyński, Mariusz Kamińsk      
Sylwester Bednarek wzwyż 2007 Spała -h
Sylwester Bednarek wzwyż 2008 Spała -h
Adam Kszczot 800 m 2008 Spała - h
Adam Kszczot 800 m 2.08.08 Toruń
Adam Kszczot 1500 m 3.08.08 Toruń
Sylwester Bednarek wzwyż 2.08.08 Toruń
Tomasz Kwiatkowski 400 m 23.01.10 Spała-h
Patryk Popowniak 200 m   Spała-h
Artur Kuciapski 800 m 2012 Spała-h
Artur Kuciapski 800 m 2012 Białystok
 
Juniorzy medale srebrne - 21
Włodzimierz Rajnert 800 m 1960 St. Wola
Tomasz Goworski 60 m 1974 Katowice-h
Stefan Matysiak 100 m 1974 Poznań
Stefan Matysiak 200 m 1974 Poznań
Stefan Matysiak 60 m 1976 Warszawa-h
Tomasz Goworski 3 x 200 m 1976 Warszawa-h
Stefan Matysiak 3 x 200 m 1976 Warszawa-h
Sławomir Woźniak 3 x 200 m 1976 Warszawa-h
Stefan Matysiak 200 m 1976 Poznań
Elżbieta Stachurska 200 m 1977 Łódź
Zbigniew Łukasiak 4 x 100 m 1977 Łódź
Marek Świątek 4 x 100 m 1977 Łódź
Sławomir Woźniak 4 x 100 m 1977 Łódź
Andrzej Wróbel 4 x 100 m 1977 Łódź
Piotr Cywiński 200 m 1988 Piła
Piotr Cywiński 200 m 1989 Warszawa-h
Beata Kozłewska 800 m 1990 Stargard
Bożena Józefowicz wzwyż 1990 Stargard
Beata Kozłewska 600 m 1991 Spała- h
Marcin Kubiński 110 m ppł 1999 Białystok
Marcin Kubiński 400 m ppł 2000 Wrocław
Karolina Szablewska 5-bój 28.01.06 Spała - h
Karolina Szablewska 5-bój 27.01.07 Spała - h
Adam Kszczot 800 m 27.06.07 Biała Podlaska
Joanna Krajewska 7-bój 7.06.08 Zielona Góra
Artur Kuciapski 800 m 29.01.11 Spała - h
Paweł Chmiel 400m 15.02.2015 Toruń - h
Jakub Bałdyka 800m 29.06.2015 Biała Podlaska
 
Juniorzy medale brązowe - 19
Stanisław Wanisiewicz tyczka 1958 Poznań
Elżbieta Żagawa 800 m przełaj 1967 Otwock
Elżbieta Żagawa 800 m 1967 Olsztyn
Tomasz Goworski 4 x 100 m 1974 Poznań
Stefan Matysiak 4 x 100 m 1974 Poznań
Roman Rutkowski 4 x 100 m 1974 Poznań
Sławomir Woźniak 4 x 100 m 1974 Poznań
Stefan Matysiak 60 m 1975 Warszawa-h
Tomasz Goworski 60 m 1976 Warszawa-h
Elżbieta Stachurska wielobój sprinterski 1977 Warszawa-h
Sławomir Woźniak wielobój sprinterski 1977 Warszawa-h
Sławomir Rybiński skok wzwyż 1980 Łódź
Maciej Błaszczyk 4 x 100 m 1986 Spała
Piotr Cywiński 4 x 100 m 1986 Spała
Jacek Głogowski 4 x 100 m 1986 Spała
Jarosław Rogaczewski 4 x 100 m 1986 Spała
Piotr Cywiński 200 m 1988 Zabrze -h
Monika Torbińska 200 m 1989 Warszawa-h
Beata Kozłewska 800 m 1991 Zabrze
Marcin Kubiński 60 m ppł 1999 Spała- h
Marta Zimoń 4000 m przełaj 2001 Kwidzyń
Karolina Szablewska 7 - bój 2007 Toruń
Joanna Krajewska 5-bój 2009 Spała - h
Patryk Popowniak 200 m 2009 Spała - h
Tomasz Kwiatkowski 400 m 2009 Słupsk
 
Juniorzy młodsi medale złote - 14
Małgorzata Szwed 3 x 200 m 1976 Warszawa-h
Elżbieta Stachurska 3 x 200 m 1976 Warszawa-h
Katarzyna Tomczak 3 x 200 m 1976 Warszawa-h
Jadwiga Kucharska skok w dal 1979 Bydgoszcz
Piotr Cywiński 200 m 1987 Zabrze -h
Monika Torbińska 200 m 1988 Warszawa-h
Bożena Józefowicz 5- bój 1988 Warszawa-h
Marcin Krzywanski 60 m 1992 Spała -h
Dominik Kope 200 m 2002 Warszawa-h
Sylwester Bednarek wzwyż 05.02.05 Spała ? h
Sylwester Bednarek wzwyż 25.07.05 Warszawa
Sylwester Bednarek wzwyż 28.01.06 Spała ? h
Sylwester Bednarek wzwyż 26.07.06 Łódź
Adam Kszczot 800 m 27.07.06 Łódź
Tomasz Kwiatkowski 200 m 27.07.08 Bydgoszcz
Mateusz Kapes 600 m 25.01.2009 Spała -h
Aleksandra Nowakowska wzwyż 25.01.2014 Spała - h
Aleksandra Nowakowska wzwyż 15.02.2015 Toruń - h
 
Juniorzy młodsi medale srebrne - 17
Elżbieta Stachurska 100 m 1975 Białystok
Elżbieta Stachurska 200 m 1975 Białystok
Jadwiga Kucharska skok w dal 1980 Warszawa
Piotr Cywiński 200 m 1987 Bielsko Biała
Seweryna Płocka 60 m 1988 Warszawa-h
Beata Kozłewska 800 m 1989 Kielce
Maciej Mytkowski 300 m 1992 Spała ?h
Marcin Krzywański 100 m 1992 Kielce
Marcin Krzywański 200 m 1992 Kielce
Marcin Kubiński 110 m ppł 1998 Wrocław
Dominik Kopeć 100 m 2002 Wrocław
Tomasz Kurkowski wzwyż 2004 Spała ? h
Patryk Popowniak 300 m 2008 Spała ? h
Malwina Zelga 5 - bój 2009 Spała - h
Artur Kuciapski 600 m 24.01.10 Spała - h
Marta Wieruszewska 300 m 30.01.11 Spała - h
Katarzyna Flis 60ppł 27.01.13 Spała - h
 
Juniorzy młodsi medale brązowe - 12
Sławomir Woźniak 200 m 1975 Białystok
Elżbieta Stachurska 60 m 1976 Warszawa-h
Andrzej Przybysz 4 x 100 m 1976 Poznań
Roman Rutkowski 4 x 100 m 1976 Poznań
Marek Światek 4 x 100 m 1976 Poznań
Andrzej Wróbel 4 x 100 m 1976 Poznań
Paweł Zejer 110 m ppł 1985 Rzeszów
Piotr Cywiński 100 m 1987 Bielsko Biała
Beata Kozłewska 600 m 1988 Warszawa-h
Seweryna Płocka 200 m 1989 Kielce
Karolina Szablewska 7-bój 24.07.05 Warszawa
Tomasz Kwiatkowski 200 m 27.01.08 Spała - h
Mateusz Kapes 600 m 27.01.08 Spała - h
Artur Kuciapski 800 m 25.07.10 Zielona Góra
Katarzyna Flis 60 m ppł 2012 Spała - h
 
Młodzicy medale złote - 11
Joanna Natkańska 100 m ppł 1971 Białystok
Elżbieta Stachurska 100 m 1974 Warszawa
Seweryna Płocka 100 m 1987 Poznań
Bożena Józefowicz skok w dal 1987 Poznań
Sebastian Rzeźniczak 1000 m 1987 Poznań
Seweryna Płocka wiel.spr.+ 300 m 1987 Częstochowa
Przemysław Kochel 4 x 100 m 1994 Kraków
Szczepan Kubiak 4 x 100 m 1994 Kraków
Łukasz Kuźmiński 4 x 100 m 1994 Kraków
Maciej Warchocki 4 x 100 m 1994 Kraków
Sylwester Bednarek wzwyż 26.09.05 Świecie
Robert Kietla 4 x 100 m 27.09.09 Zamość
Konrad Szczepanek 4 x 100 m 27.09.09 Zamość
Piotr Rachubiński 4 x 100 m 27.09.09 Zamość
Patryk Drożdż 4 x 100 m 27.09.09 Zamość
Katarzyna Flis wzwyż 1.10.11 Kielce
Katarzyna Flis 100ppł 2.10.11 Kielce
 
Młodzicy medale srebrne - 4
Roman Kwaśniak rzut młotem 1962 Warszawa
Elżbieta Stachurska 200 m 1974 Warszawa
Paulina Szablewska 4 - bój 2012 Słubice
Paweł Chmiel 300 m 2012 Słubice
 
Młodzicy medale brązowe - 6
Elżbieta Stachurska 4 x 100 m 1974 Warszawa
Małgorzata Szwed 4 x 100 m 1974 Warszawa
Gabryiela Wojtasik 4 x 100 m 1974 Warszawa
Jadwiga Zuwald 4 x 100 m 1974 Warszawa
Monika Torbińska skok w dal 1986 Lublin
Bożena Józefowicz wiel.spr.+skok wzwyż 1987 Częstochowa
Tomasz Jarosiński wiel.spr.+skok w dal 1987 Częstochowa
Karol Kuba 100 m 1993 Łódź
Artur Chmielewski 300 m ppł 2003 Słubice

KDŁ GROUP SP. Z O.O. Biuro Rachunkowe Łódź