REKORDY RUDZKIEGO KLUBU SPORTOWEGO W LEKKIEJ ATLETYCE

Konkurenja Nazwisko Imię Ur. Wynik Data Miejscowość
MŁODZICY
100 m Stachurska Elżbieta 59 12,39 23.07.1974 Warszawa
300 m Płocka Seweryna 72 40,99 23.06.1987 Łódź
600 m Stachurska Ilona 90      1:40.93 31.05.2005 Kutno
1000 m Stachurska Ilona 90      3:03.00 17.09.2005 Kielce
100 m ppł Flis Katarzyna 96 14,51 01.10.2011 Kielce
300 m ppł Kalinowska Olga 97 46,12 29-09-2012 Słubice
4x100 m Wojtasik Gabriela 59      
  Zuwald Jadwiga 59      
  Szwed Małgorzata 59      
  Stachurska Elżbieta 59 48,99 24.07.1974 Warszawa
wzwyż Flis Katarzyna 96 1,68 16.06.2011 Łódź
tyczka Izydorczyk Paulina 97 2,72 12.06.2012 Łódź
w dal Natkańska Joanna 56 5,51 01.07.1971 Tarnów
kula Owczarek Małgorzata 89 12,64 26.09.2004 Świecie
dysk Mrówka Małgorzata 96 33,58 02.09.2010 Aleksandrów
młot Tomczyk Joanna 96 25,60 14.09.2011 Zduńska Wola
oszczep Gawrońska Helena 92 34,42 30.09.2007 Słubice
5-bój Józefowicz Bożena 72 2976 04.10.1987 Łódź
  (16,80,-1,51,-  9,12,-5,12,-2:32,55)
4-bój Szablewska Paulina 98 2467 29-09-2012 Słubice
  (15,13,-5,18,-  9,17,-1:48,09)
100 m Kuba Karol 78 11,31 10.10.1993 Łódź
300 m Chmiel  Paweł 97 36,86 08.05.2012 Łódź
600 m Kafar Piotr 82      1:27.57 27.09.1997 Poznań
1000 m Rzeźniczak Sebastian 72      2:35.92 26.09.1987 Poznań
2000 m Rzeźniczak Sebastian 72      5:57.9 07.06.1987 Łódź
110 m ppł Włostek Piotr 00 15,28 28.05.2015 Łódź
300 m ppł Chmielewski Artur 88 40,34 27.09.2003 Słubice
4x100 m Kietla Robert 94      
  Szczepanek Konrad 94      
  Rachubiński Piotr 94      
  Drożdż Patryk 94 45,36 27.09.2009 Zamość
wzwyż Bednarek Sylwester 89 2,06 26.09.2004 Świecie
tyczka Ciesielski Arkadiusz 70 2,30 14.05.1985 Łódź
w dal Bednarek Sylwester 89 6,25 01.10.2004 Łódź
kula Przybył Jan 48 13,53 17.06.1963 Łódź
dysk Stańczyk Rafał 96 41,28 14.09.2011 Kielce
młot Przybył Jan 48 33,44 18.06.1963 Łódź
oszczep Goska Łukasz 72 44,56 03.10.1987 Łódź
8-bój Szczepanek Konrad 94 4167 04.10.2009 Łódź
  (12,00,-5,52,-10,82,-55,08,-19,00,-1,68,-36,20,-3:11,86)
6-bój Szczepanek Konrad 94 3052 04.10.2009 Łódź
  (12,00,-5,52,-10,82,-19,00,-36,20,-3:11.86)
JUNIORZY MŁODSI
100 m Stachurska Elżbieta 59 11,6 21.09.1975 Erfurt GER
200 m Stachurska Elżbieta 59 24,61 25.07.1975 Białystok
400 m Kozłewska Beata 72 56,55 06.08.1988 Białystok
800 m Kozłewska Beata 72      2:09.81 23.07.1988 Piła
1500 m Papuga Barbara 85      4:50.98 11.05.2002 Kielce
3000 m Borowska Olga 88    10:19.11 18.09.2005 Warszawa
100 m ppł Flis  Katarzyna 96 14,43 16.06.2012 Łódź
400 m ppł Zelga Malwina 92      1:05.02 26.07.2008 Bydgoszcz
1500 m prz Papuga Barbara 85      4:58.76 15.06.2002 Bydgoszcz
4x100 m Wojtasik Gabriela 59      
  Zuwald Jadwiga 59      
  Szwed Małgorzata 59      
  Stachurska Elżbieta 59 48,99 24.07.1974 Warszawa
4x400 m Warchoł Renata 66      
  Paluch Ewa 66      
  Jankowska Monika 67      
  Nowak Marzena 66      4:09.6 04.06.1983 Łódź
wzwyż Nowakowska Aleksandra 98 1,82 24.07.2005 Warszawa
tyczka Izydorczyk Paulina 97 2,72 17.07.2015 Cali KOL
w dal Kucharska Jadwiga 63 5,75 28.09.1980 Łódź
trójskok Szablewska Paulina 98 11,78 07.07.2015 Łódź
kula Owczarek Małgorzata 89 11,80 16.07.2006 Kutno
dysk Ciupa Danuta 56 44,82 12.05.1973 Łódź
młot Wawszko Małgorzata 94 23,17 17.09.2010 Zduńska Wola
oszczep Gawrońska Helena 92 35,55 30.06.2009 Brno CZE
7-bój Józefowicz Bożena 72 4617 25.06.1989 Łódź
  (15,52,-1,63,-10,22,-27,50,-5,59,-27,68,-2:29,62)
100 m Krzywański Marcin 75 10,74 13.09.1992 Łódź
200 m Cywiński Piotr 70 21,79 07.06.1987 Łódź
400 m Chmiel  Paweł 97 48,47 27.07.2013 Łódź
800 m Kszczot Adam 89      1:52.10 09.09.2006 Łódź
1500 m Rzeźniczak Sebastian 72      4:01.82 02.06.1989 Łódź
3000 m Arciszewski Jacek 69      8:53.14 15.06.1986 Łódź
5000 m Sadowski Marian 70    15:54.22 02.08.1987 Wrocław
110 m ppł Barski Norbert 94 14,03 07.05.2011 Kutno
400 m ppł Chmielewski Artur 88 54,54 23.07.2005 Warszawa
2000 m prz Gajewski Paweł 69      6:26.63 25.05.1986 Łódź
4x100 m Kubiak Szczepan 79      
  Kochel Przemysław 79      
  Hans Jacek 78      
  Kuba Karol 78 43,25 24.06.1995 Łódź
4x400 m Kowalczyk Marcin 96      
  Bałdyka Jakub 96      
  Chruzimski Damian 96      
  Chmiel Paweł 97      3:22.23 28.07.2013 Łódź
wzwyż Bednarek Sylwester 89 2,26 18.06.2006 Warszawa
tyczka Sztuc Adam 70 3,20 25.05.1986 Łódź
w dal Bednarek Sylwester 89 6,97 26.09.2005 Trnava SVK
trójskok Hans Jacek 78 14,00 08.10.1995 Kraków
kula Adamczyk Michał 82 15,02 18.09.1997 Łódź
dysk Przybył Jan  48 47,35 04.04.1965 Łódź
młot Kwaśniak Roman 46 44,04 21.10.1962 Łódź
oszczep Goska Łukasz 72 51,52 09.09.1989 Łódź
8-bój Świstak Michał 90 5176 23.09.2007 Łódź
  (11,64,-6,52,-12,08,-55,12,-16,22,-1,86,-44,81,-3:01.76)
JUNIORZY
100 m Stachurska Elżbieta 59 11,87 19.08.1977 Donieck UKR
200 m Stachurska Elżbieta 59 24,61 25.07.1975 Białystok
400 m Kozłewska Beata 72 55,92 25.05.1990 Łódź
800 m Kozłewska Beata 72      2:08.25 24.07.1991 Zabrze
1500 m Kozłewska Beata 72      4:35.30 21.09.1991 Warszawa
3000 m Zimoń Marta 83    10:12.12 16.05.2001 Łódź
5000 m Zimoń Marta 83    17:38.04 02.06.2001 Bielsko-Biała
100 m ppł Krajewska Joanna 90 14,61 14.06.2008 Łódź
400 m ppł Torbińska Monika 71      1:02.60 10.06.1990 Warszawa
2000 m prz Borowska Olga 88      7:26.25 09.07.2006 Słupsk
3000 m prz Zimoń Marta 83    11:02.76 29.09.2001 Bielsko-Biała
4x100 m Wojtasik Gabriela 59      
  Zuwald Jadwiga 59      
  Szwed Małgorzata 59      
  Stachurska Elżbieta 59 48,99 24.07.1974 Warszawa
4x400 m Kowalska Agata 72      
  Kozłewska Beata 72      
  Torbińska Monika 71      
  Płocka Seweryna 72      3:54.48 23.07.1990 Stargard Szcz.
wzwyż Nowakowska Aleksandra 98 1,82 17.07.2015 Cali KOL
tyczka Izydorczyk Paulina 97 2,72 12.06.2012 Łódź
w dal Józefowicz Bożena 72 5,93 13.07.1991 Kielce
trójskok Szablewska Karolina 88 12,06 22.09.2007 Toruń
kula Owczarek Małgorzata 89 11,80 16.07.2006 Kutno
dysk Ciupa Danuta 56 44,82 12.05.1973 Łódź
młot Gawrońska Helena 92 25,50 17.09.2010 Zduńska Wola
oszczep Gawrońska Helena 92 35,55 30.06.2009 Brno CZE
7-bój Józefowicz Bożena 72 5160 25.07.1991 Zabrze
  (14,73,-1,75,-10,45,-26,48,-5,79,-25,46,-2:16,30)
100 m Krzywański Marcin 75 10,49 20.07.1994 Lizbona POR
200 m Popowniak Patryk 91 21,41 16.05.2009 Łódź
400 m Kwiatkowski Tomasz 91 47,60 04.07.2009 Słupsk
800 m Kszczot Adam 89      1:47.16 09.07.2008 Bydgoszcz
1500 m Kszczot Adam 89      3:51.04 03.08.2008 Toruń
3000 m Stawski Michał 85      8:35.72 10.05.2003 Częstochowa
5000 m Stawski Michał 85    15:05.11 27.06.2004 Białystok
110 m ppł Barski Norbert 94 14,29 24.06.2012 Białystok
400 m ppł Kubiński Marcin 81 52,23 29.08.2000 Wrocław
2000 m prz Farycki Witold 67      6:04.63 22.08.1986 Spała
4x100 m Matysiak Stefan 57      
  Woźniak Sławomir 58      
  Świątek Marek 59      
  Goworski Tomasz 57 41,80 27.06.1976 Bydgoszcz
4x400 m Andrysiak Tomasz 93      
  Kapes Mateusz 92      
  Kuraś Emil 93      
  Kuciapski Artur 93      3:21.87 26.06.2011 Toruń
wzwyż Bednarek Sylwester 89 2,26 18.06.2006 Warszawa
tyczka Wanisiewicz Stanisław 39 3,60 19.08.1958 Łódź
w dal Korona Krzysztof 61 7,21 10.05.1980 Łódź
trójskok Hans Jacek 78 14,58 06.10.1996 Spała
kula Kot Krzysztof 72 14,16 23.09.1989 Spała
dysk Kot Krzysztof 72 39,00 20.05.1990 Łódź
młot Mizerski Zbigniew 86 44,11 05.09.2004 Łódź
oszczep Goska Łukasz 72 55,30 24.05.1991 Łódź
10-bój Wodziński Tomasz 67 5663 06.10.1985 Łódź
  (11,72,-6,62,-  9,10,-1,74,-51,67,-15,93,-25,44,-2,40,-41,08,-4:39,12)
MŁODZIEŻOWCY
100 m Stachurska Elżbieta 59 11,87 19.08.1977 Donieck UKR
200 m Stachurska Elżbieta 59 24,61 25.07.1975 Białystok
400 m Kozłewska Beata 72 55,92 25.05.1990 Łódź
800 m Kozłewska Beata 72      2:08.25 24.07.1991 Zabrze
1500 m Lewandowska Edyta 80      4:32.35 26.05.2002 Warszawa
3000 m Lewandowska Edyta 80      9:45.55 14.06.2002 Łódź
5000 m Lewandowska Edyta 80    16:29.46 20.07.2002 Szczecin
10000 m Lewandowska Edyta 80    34:29.54 09.06.2002 Szczecin
Półmaraton Lewandowska Edyta 80      1:15.27 29.09.2002 Łowicz
100 m ppł Szablewska Karolina 88 14,13 28.06.2008 Hengelo HOL
400 m ppł Szablewska Agnieszka 86 62,34 31.07.2008 Kutno
3000 m prz Lewandowska Edyta 80    10:06.70 07.09.2002 Częstochowa
4x100 m Wojtasik Gabriela 59      
  Zuwald Jadwiga 59      
  Szwed Małgorzata 59      
  Stachurska Elżbieta 59 48,99 24.07.1974 Warszawa
4x400 m Płocka Seweryna 72      
  Józefowicz Bożena 72      
  Torbińska Monika 71      
  Kozłewska Beata 72      3:49.65 14.07.1991 Kielce
wzwyż Nowakowska Aleksandra 98 1,82 17.07.2015 Cali KOL
tyczka Izydorczyk Paulina 97 2,91 02.06.2013 Łódź
w dal Józefowicz Bożena 72 5,93 13.07.1991 Kielce
trójskok Szablewska Karolina 88 12,65 14.06.2008 Łódź
kula Ciupa  Danuta 56 12,00 04.07.1976 Tomaszów Maz.
dysk Ciupa  Danuta 56 44,82 12.05.1973 Łódź
młot Gawrońska Helena 92 25,50 17.09.2010 Zduńska Wola
oszczep Gawrońska Helena 92 35,55 30.06.2009 Brno CZE
7-bój Szablewska Karolina 88 5213 18.05.2008 Warszawa
  (14,33,-1,69,-11,79,-26,87,-5,84,-30,55,-2:23,16)
100 m Krzywański Marcin 75 10,27 16.08.1997 Kraków
200 m Wasiak Jarosław 84 21,23 09.09.2006 Łódź
400 m Kszczot Adam 89 46,51 12.08.2011 Bydgoszcz
800 m Kszczot Adam 89      1:43.30 10.09.2011 Rieti ITA
1500 m Kszczot Adam 89      3:46.53 28.08.2010 Kraków
3000 m Stawski Michał 85      8:35.72 10.05.2003 Częstochowa
5000 m Stawski Michał 85    14:17.72 27.05.2005 Kraków
10000 m Stawski Michał 85    30:26.00 17.08.2005 Międzyzdroje
Półmaraton Stawski Michał 85      1:10.47 11.09.2005 Piła
110 m ppł Kubiński Marcin 81 14,70 19.06.1999 Łódź
400 m ppł Cywiński Piotr 70 51,50 20.06.1992 Warszawa
3000 m prz Farycki Witold 67      9:38.51 23.06.1986 Łódź
4x100 m Rogaczewski Jarosław 68      
  Cywiński Piotr 70      
  Głogowski Jacek 67      
  Błaszczyk Maciej 67 41,51 11.06.1988 Białystok
4x400 m Firlik Patryk 91      
  Popowniak Patryk 91      
  Kwiatkowski Tomasz 91      
  Kszczot Adam 89      3:16.51 03.07.2011 Gdańsk
wzwyż Bednarek Sylwester 89 2,32 22.08.2009 Berlin GER
tyczka Celmer Damian 87 3,80 08.09.2007 Łódź
w dal Korona Krzysztof 61 7,21 10.05.1980 Łódź
trójskok Hans Jacek 78 14,58 06.10.1996 Spała
kula Gołaszewski Sergiusz 36 14,46 05.08.1958 Łódź
dysk Gołaszewski Sergiusz 36 43,23 26.08.1958 Łódź
młot Gołaszewski Sergiusz 36 44,67 06.09.1958 Łódź
oszczep Goska Łukasz 72 55,30 24.05.1991 Łódź
10-bój Celmer Damian 87 6052 14.09.2008 Grudziądz
  (11,49,-6,02,-11,25,-1,83,-52,99,-16,23,-29,52,-3,70,-48,99,-5:03,61)
SENIORZY
100 m Stachurska Elżbieta 59 11,87 19.08.1977 Donieck UKR
200 m Stachurska Elżbieta 59 24,61 25.07.1975 Białystok
400 m Kozłewska Beata 72 55,92 25.05.1990 Łódź
800 m Kozłewska Beata 72      2:08.25 24.07.1991 Zabrze
1500 m Lewandowska Edyta 80      4:32.35 26.05.2002 Warszawa
3000 m Lewandowska Edyta 80      9:45.55 14.06.2002 Łódź
5000 m Lewandowska Edyta 80    16:16.72 02.07.2004 Bydgoszcz
10000 m Lewandowska Edyta 80    33:33.61 08.05.2004 Police
półmaraton Lewandowska Edyta 80      1:13.41 05.09.2004 Piła
maraton Lewandowska Edyta 80      2:33.00 28.09.2008 Berlin GER
100 m ppł Szablewska Agnieszka 86 13,93 10.09.2011 Łódź
400 m ppł Szablewska Agnieszka 86      1:02.34 31.07.2008 Kutno
3000 m prz Lewandowska Edyta 80    10:06.70 07.09.2002 Częstochowa
4x100 m Wojtasik Gabriela 59      
  Zuwald Jadwiga 59      
  Szwed Małgorzata 59      
  Stachurska Elżbieta 59 48,99 24.07.1974 Warszawa
4x400 m Płocka Seweryna 72      
  Józefowicz Bożena 72      
  Torbińska Monika 71      
  Kozłewska Beata 72      3:49.65 14.07.1991 Kielce
wzwyż Kielan Iwona 66 1,91 28.05.1994 Poznań
tyczka Izydorczyk Paulina 97 2,72 12.06.2012 Łódź
w dal Józefowicz Bożena 72 5,93 13.07.1991 Kielce
trójskok Szablewska Karolina 88 12,65 14.06.2008 Łódź
kula Ciupa Danuta 56 12,00 04.07.1976 Tomaszów Maz.
dysk Ciupa Danuta 56 44,82 12.05.1973 Łódź
młot Gawrońska Helena 92 21,74 20.08.2010 Toruń
oszczep Gawrońska Helena 92 35,55 30.06.2009 Brno CZE
7-bój Szablewska Karolina 88 5213 18.05.2008 Warszawa
  (14,33,-1,69,-11,79,-26,87,-5,84,-30,55,-2:23,16)
100 m Krzywański Marcin 75 10,27 16.08.1997 Kraków
200 m Wasiak Jarosław 84 21,23 09.09.2006 Łódź
400 m Kszczot Adam 89 46,51 12.08.2011 Bydgoszcz
800 m Kszczot Adam 89      1:43.30 10.09.2011 Rieti ITA
1500 m Osmulski Tomasz 89      3:39.80 21.07.2013 Toruń
3000 m Osmulski Tomasz 82      8:15.71 25.08.2012 Częstochowa
5000 m Stawski Michał 85    14:17.72 27.08.2005 Kraków
10000 m Osmulski Tomasz 82    30:25.61 03.05.2011 Lidzbark Warm.
półmaraton Osmulski Tomasz 82      1:09.35 29.03.2015 Pabianice
maraton Groblewski Edward 60      2:32.34 27.08.1989 Dębno Lub.
110 m ppł Kubiński Marcin 81 14,70 19.06.1999 Łódź
400 m ppł Cywiński Piotr 70 51,50 20.06.1992 Warszawa
3000 m prz Omąkowski Jarosław 80      9:38.29 06.09.2003 Warszawa
4x100 m Rogaczewski Jarosław 68      
  Cywiński Piotr 70      
  Głogowski Jacek 67      
  Błaszczyk Maciej 67 41,51 11.06.1988 Białystok
4x400 m Firlik Patryk 91      
  Popowniak Patryk 91      
  Kwiatkowski Tomasz 91      
  Kszczot Adam 89      3:16.51 03.07.2011 Gdańsk
wzwyż Bednarek Sylwester 89 2,32 22.08.2009 Berlin GER
tyczka Krajewski Sławomir 62 3,90 22.06.1985 Łódź
w dal Wasiak Jarosław 84 7,22 15.09.2007 Częstochowa
trójskok Makaruk Mirosław 61 14,80 02.08.1987 Wrocław
kula Gołaszewski Sergiusz 36 14,86 28.06.1963 Łódź
dysk Gołaszewski Sergiusz 36 43,23 26.08.1958 Łódź
młot Gołaszewski Sergiusz 36 47,06 17.06.1960 Łódź
oszczep Mielczarek Jacek 65 62,56 02.06.1989 Łódź
10-bój Celmer Damian 87 6052 14.09.2008 Grudziądz
  (11,49,-6,02,-11,25,-1,83,-52,99,-16,23,-29,52,-3,70,-48,99,-5:03,61)
KONKURENCJE  NIETYPOWE
300 m Wieruszewska Marta 94 40,62 14.06.2010 Łódź
600 m Kozłewska Beata 72      1:31.49 05.05.1990 Łódź
1000 m Lewandowska Edyta 80      2:57.88 03.05.2000 Spała
300 m ppł Pijewska Emilia 88 46,72 18.09.2004 Wrocław
4x200 m Simon Barbara 62      
  Szymura Ewa 62      
  Osińska Ewa 57      
  Szwed Małgorzata 59       1:49.0 09.10.1977 Zduńska Wola
3x1000 m Warchoł Renata 66      
  Paluch Ewa 66      
  Kubiak Aneta 66       9:54.0 15.09.1982 Łódź
Szwedzka Wesołowska Klaudia 95      
  Wieruszewska Marta 94      
  Lenarczyk Aleksandra 88      
  Sobieraj Agata 94      2:30.00 05.06.2012 Łódź
             
300 m Wasiak Jarosław 84 33,66 04.05.2008 Łódź
600 m Kszczot Adam 89      1:14.55 05.08.2009 Lahti FIN
1000 m Kszczot Adam 89      2:15.72 05.09.2014 Bruxelles BEL
2000 m Osmulski Tomasz 82      5:29.96 25.08.2007 Kozienice
100 km Groblewski Edward 60      8:24.19 25.10.1986 Kalisz
300 m ppł Chmielewski Artur 88 39,81 04.05.2008 Kutno
4x200 m Szałabski Marek 62      
  Cieniewski Tadeusz 60      
  Świątek Marek 59      
  Matysiak Stefan 57       1:32.5 09.10.1977 Zduńska Wola
4x1500 m Arciszewski Jacek 69      
  Górski Daniel 68      
  Witczak Adam 63      
  Farycki Witold 67    17:02.89 28.09.1986 Łódź
Szwedzka Wiernik Tomasz 84      
  Zieliński Kamil 86      
  Kopeć Dominik 85      
  Wasiak Jarosław 84      2:00.77 03.10.2003 Łódź
Olimpijska Farycki Witold 67      
  Wośko Zbigniew 69      
  Cywiński Piotr 70      
  Rogaczewski Jarosław 68      3:31.5 04.10.1986 Zduńska Wola

 

KDŁ GROUP SP. Z O.O. Biuro Rachunkowe Łódź