I HALOWY MITYNG
ŁOZLA I RKS ŁÓDŹ
 Łódź 14.01.2017

 

Pobierz wyniki

 

Organizator:

Łódzki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki i
Rudzki Klub Sportowy

Kierownik zawodów:

Agnieszka Szablewska

Sędzia główny:

Waldemar Herzog

Sędzia główny biegów:

Robert  Alwingier

 

Andrzej Ojrzyński

Sędzia główny skoków:

Joanna Skibińska

 

Mikołajczuk Paulina

 

Ryszard Graczyk

Pomiar czasu:

Piotr Kędzia

 

Daniel Bródka

Kierownik Sekretariatu:

Karolina Ogłoszka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  WYNIKI

  MĘŻCZYŹNI/MEN

60 metrów mężczyzn

   FINAŁ A                                                                                                            15:56

         1  AMBROŻY Kacper             96-02-21  KS AZS AWF Wrocław                      DS                7.02      PB

         2  WOŹNIAK Szymon             99-08-10  BKL Bełchatów                                 LD                7.04      PB

         3  SIERADZAN Tomasz         93-04-20  KS AZS AWF Wrocław                      DS                7.07      =SB

         4  KRÓLIKOWSKI Szymon     99-09-03  UKS Achilles Leszno                        WP               7.10

         5  SAFULAK Kamil                 98-07-21  AZS-AWF Warszawa                        MZ                7.10      =SB

           ABRAMOWSKI Rafał           95-02-23  AZS-AWF Warszawa                        MZ               DNS

   FINAŁ B                                                                                                            15:53

         1  PYTLIK Krzysztof               95-06-21  KS AZS AWF Wrocław                      DS                7.23

         2  MISIOŁEK Adrian               96-02-25  KS AZS AWF Wrocław                      DS                7.25      SB

         3  GRZEGOROWSKI Christian99-01-21UKS Achilles Leszno                        WP               7.26

         4  PLUTA Konrad                   00-02-16  MKS Pogoń Siedlce                          MZ                7.36

           CZAK Jakub                        01-05-29  LKS Lubusz Słubice                          LB                DNS

           STOLARSKI Jakub              00-06-10  LUKS Strzałków                                LD               DNS

60 metrów młodzików

   FINAŁ A                                                                                                            15:49

         1  CHROSTA Filip                  02-02-27  BKL Bełchatów                                 LD                7.15      PB

         2  KRÓLIKOWSKI Kacper      02-05-18  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD                7.37

         3  JASKIEWICZ Adam            02-03-13  MKLA Łęczyca                                  LD                7.63      PB

         4  DOBROWOLSKI Bartłomiej02-06-26  AZS Łódź                                         LD                7.84

         5  KOCOŃ Damian                 03-01-01  RKS Łódź                                         LD                7.85

         6  KACZMARCZYK Kacper     02-07-18  LUKS Strzałków                                LD                7.86      PB

   FINAŁ B                                                                                                            15:45

         1  SOBCZYK Krystian            03-03-31  UKS Dziewiątka Kutno                      LD                8.00

         2  SZYMAŃSKI Cezary          03-02-05  UKS Dziewiątka Kutno                      LD                8.03

         3  PĘCZEK Piotr                    02-02-22  RKS Łódź                                         LD                8.31

         4  GÓRECZNY Filip               03-03-07  UKS Dziewiątka Kutno                      LD                8.34      =PB

         5  STANKIEWICZ Mikołaj       03-07-25  AZS Łódź                                         LD                8.39

           RYBCZYŃSKI Kacper          02-01-01  MKS Zduńska Wola                          LD               DNS

60 metrów mężczyzn

   Bieg 1/ 11                                                                                                         15:10

         1  AMBROŻY Kacper             96-02-21  KS AZS AWF Wrocław                      DS                7.03      =PB q

         2  ABRAMOWSKI Rafał         95-02-23  AZS-AWF Warszawa                        MZ                7.14      q

         3  PLUTA Konrad                   00-02-16  MKS Pogoń Siedlce                          MZ                7.20      qB

         4  PYTLIK Krzysztof               95-06-21  KS AZS AWF Wrocław                      DS                7.21      qB

         5  ĆWIK Kamil                       99-09-24  LKS Polkowice                                 DS                7.44      SB

         6  WITCZAK Konrad              01-02-27  WLKS Wrocław                                DS                7.49

   Bieg 2/ 11                                                                                                         15:14

         1  SIERADZAN Tomasz         93-04-20  KS AZS AWF Wrocław                      DS                7.07      q

         2  KRÓLIKOWSKI Szymon     99-09-03  UKS Achilles Leszno                        WP               7.07      PB q

         3  WOŹNIAK Szymon             99-08-10  BKL Bełchatów                                 LD                7.09      PB q

         4  MIKOŁAJEWSKI Gabriel    99-03-16  MUKS Płock                                     MZ                7.47      PB

         5  JANUSZ Wojciech              93-08-06  KS AZS AWF Wrocław                      DS                7.58

   Bieg 3/ 11                                                                                                         15:17

         1  SAFULAK Kamil                 98-07-21  AZS-AWF Warszawa                        MZ                7.10      q

         2  MISIOŁEK Adrian               96-02-25  KS AZS AWF Wrocław                      DS                7.28      qB

         3  STOLARSKI Jakub             00-06-10  LUKS Strzałków                                LD                7.32      =PB qB

         4  CHMIEL Paweł                   97-08-18  RKS Łódź                                         LD                7.32

         5  ZAJMA Paweł                    99-08-10  MKLA Łęczyca                                  LD                7.33

         6  WIELICZKO Sebastian       00-04-14  LKS Lubusz Słubice                          LB                7.45

   Bieg 4/ 11                                                                                                         15:20

         1  GRZEGOROWSKI Christian99-01-21UKS Achilles Leszno                        WP               7.25      PB qB

         2  CZAK Jakub                      01-05-29  LKS Lubusz Słubice                          LB                7.29      PB qB

         3  KAMIŃSKI Michał               99-08-30  UKS Sprint 2020 Warszawa              MZ                7.33      PB

         4  KISZKA Tytus                    00-03-26  AZS-AWF Warszawa                        MZ                7.34      PB

         5  LEWANDOWSKI Jakub      00-09-17  AZS Łódź                                         LD                7.47      PB


         6  SZTRANC Oskar                97-11-24  OKS Skra Warszawa                        MZ                7.48      =PB

   Bieg 5/ 11                                                                                                         15:23

         1  SUDOŁ Jarosław                00-02-16  LKS Orzeł Namysłów                        OP                7.39      PB

         2  KNOP Juliusz                     98-02-05  UKS Azymut Pabianice                     LD                7.43      PB

         3  BONDALSKI Sławomir       83-03-17  LUKS Orkan Września                      WP               7.64      SB

         4  WEJMAN Maciej                99-07-24  RKS Łódź                                         LD                7.76

         5  KOGUT Andrzej                 01-01-01  WLKS Wrocław                                DS                7.84

   Bieg 6/ 11                                                                                                         15:25

         1  RACZYŃSKI Kacper           00-01-17  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD                7.45      PB

         2  KOZIOŁ Jakub                   99-04-16  RKS Łódź                                         LD                7.49      PB

         3  TARNOWSKI Maksymilian  00-03-17  RKS Łódź                                         LD                7.54      PB

         4  GARSTECKI Mikołaj           00-11-28  AKL Ursynów Warszawa                   MZ                7.56      PB

         5  KARAŚKIEWICZ Wiktor      99-11-17  MUKS Płock                                     MZ                7.58

   Bieg 7/ 11                                                                                                         15:27

         1  GAJEWSKI Karol               99-08-31  OKS Skra Warszawa                        MZ                7.32      PB

         2  DĄBROWSKI Patryk          00-10-01  RKS Łódź                                         LD                7.46      PB

         3  GAJEK Szymon                 01-08-03  MKS Tomaszów Mazowiecki             LD                7.52      =PB

         4  MARCINIAK Wiktor            00-03-14  UKS Siódemka Ostrołęka                  MZ                7.54

   Bieg 8/ 11                                                                                                         15:31

         1  JANCZYK Patryk                99-03-04  UKS Azymut Pabianice                     LD                7.58      PB

         2  MUCHLADA Patryk            99-11-11  MKS Tomaszów Mazowiecki             LD                7.61      PB

         3  NAWROCKI Adrian            00-02-09  MKS Durasan Płońsk                        MZ                7.67      PB

         4  ROŻNIATOWSKI Jakub      00-07-24  RKS Łódź                                         LD                7.84

   Bieg 9/ 11                                                                                                         15:34

         1  JACEWICZ Błażej              99-09-25  AZS Łódź                                         LD                7.60      PB

         2  NIEZGODZIŃSKI Sebastian00-07-09RKS Łódź                                         LD                7.90      PB

         3  ORLIKOWSKI Jakub          00-05-19  UKS LA Basket Warszawa                MZ                7.97      PB

         4  KAMIŃSKI Maciej               01-03-20  MKLA Łęczyca                                  LD                8.08      PB

         5  ZAJĄC Dawid                    00-05-05  UKS Azymut Pabianice                     LD                8.09      PB

         6  REDZIŃSKI Karol               04-07-18  OKS Start Otwock                             MZ                9.21

   Bieg 10/ 11                                                                                                        15:37

         1  WÓJCIK Tomasz               00-10-19  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD                7.43

         2  KORONA Patryk                00-01-01  UKS LA Basket Warszawa                MZ                7.54

         3  CZARNOCKI Damian         00-06-23  MKS Pogoń Siedlce                          MZ                7.55

         4  CHUDAK Franciszek          01-12-03  AKL Ursynów Warszawa                   MZ                7.65      PB

         5  STEFAŃSKI Mateusz         00-03-21  MKS MOS Wrocław                          DS                7.85

         6  SMARDZEWSKI Łukasz     01-06-15  MKS Durasan Płońsk                        MZ                8.36      PB

   Bieg 11/ 11                                                                                                        15:39

         1  KRAWCZYK Kacper           01-04-05  AZS Łódź                                         LD                7.36

         2  WAŚKIEWICZ Norbert        00-05-05  MKS Pogoń Siedlce                          MZ                7.38

         3  BONECKI Bartłomiej          97-10-11  RKS Łódź                                         LD                8.12

         4  KUBAJ Dominik                 01-09-06  MKS Pogoń Siedlce                          MZ                8.17

         5  SAMULSKI Bartosz            04-09-28  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD                8.54

         6  PŁÓCIENNIK Konrad         00-05-26  UKS Azymut Pabianice                     LD                8.62

60 metrów młodzików

   Bieg 1/ 5                                                                                                           14:48

         1  CHROSTA Filip                  02-02-27  BKL Bełchatów                                 LD                7.20      q

         2  KRÓLIKOWSKI Kacper      02-05-18  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD                7.36      PB q

         3  DOBROWOLSKI Bartłomiej02-06-26  AZS Łódź                                         LD                7.80      PB q

         4  SOBCZYK Krystian            03-03-31  UKS Dziewiątka Kutno                      LD                7.89      PB qB

         5  SZYMAŃSKI Cezary          03-02-05  UKS Dziewiątka Kutno                      LD                7.95      PB qB

         6  STANKIEWICZ Mikołaj       03-07-25  AZS Łódź                                         LD                8.24      PB qB

   Bieg 2/ 5                                                                                                           14:52

         1  JASKIEWICZ Adam            02-03-13  MKLA Łęczyca                                  LD                7.67      q

         2  KOCOŃ Damian                 03-01-01  RKS Łódź                                         LD                7.81      PB q

         3  KACZMARCZYK Kacper     02-07-18  LUKS Strzałków                                LD                7.87      q

         4  GÓRECZNY Filip               03-03-07  UKS Dziewiątka Kutno                      LD                8.34      PB qB

         5  RYBCZYŃSKI Kacper        02-01-01  MKS Zduńska Wola                          LD                8.47      qB

   Bieg 3/ 5                                                                                                           14:55

         1  PĘCZEK Piotr                    02-02-22  RKS Łódź                                         LD                8.30      qB

         2  JARCZEWSKI Antoni         02-01-09  RKS Łódź                                         LD                8.54


         3  KAMIŃSKI Jakub               03-01-01  MKLA Łęczyca                                  LD                8.82

         4  MONTEIRO Eryk                03-10-26  RKS Łódź                                         LD                8.96      PB

   Bieg 4/ 5                                                                                                           14:59

         1  POKORA Dawid                 02-03-25  LKS Orzeł Namysłów                        OP                7.29      PB            PK

         2  DZIKIEWICZ Paweł            02-07-30  MUKS Płock                                     MZ                7.45      PB            PK

         3  HODORANIUK Robert        02-05-31  MKS Pogoń Siedlce                          MZ                7.87                      PK

         4  OBŁĘKOWSKI Maksymilian02-11-08UKS Sprint 2020 Warszawa              MZ                8.00      PB            PK

         6  BIŃKOWSKI Jakub            03-01-21  UKS Sprint 2020 Warszawa              MZ                8.19                      PK

   Bieg 5/ 5                                                                                                           15:01

         1  MAZUR Krystian                02-03-10  MKS Pogoń Siedlce                          MZ                7.84                      PK

         2  FERENC Jakub                  03-01-31  OKS Start Otwock                             MZ                8.16                      PK

         3  KOPEĆ Adrian                   02-11-07  UKS Sprint 2020 Warszawa              MZ                8.35      PB            PK

         4  SZULC Bartłomiej              03-07-16  UKS LA Basket Warszawa                MZ                8.43      PB            PK

         5  MIKOŁAJCZYK Antoni        03-01-01  UKS LA Basket Warszawa                MZ                9.32                      PK

200 metrów mężczyzn

   Bieg 1/ 12                                                                                                         18:15

         1  STOLARSKI Jakub             00-06-10  LUKS Strzałków                                LD               23.52

         2  PLUTA Konrad                   00-02-16  MKS Pogoń Siedlce                          MZ               23.56

         3  ZAJMA Paweł                    99-08-10  MKLA Łęczyca                                  LD               24.23

   Bieg 2/ 12                                                                                                         18:18

         1  ROŻNIATOWSKI Jakub      00-07-24  RKS Łódź                                         LD               24.53     PB

         2  BONDALSKI Sławomir       83-03-17  LUKS Orkan Września                      WP              24.79     SB

         3  LITWINEK Bartosz             98-07-29  LKB Rudnik                                      SK               24.91

   Bieg 3/ 12                                                                                                         18:21

         1  CHMIEL Paweł                   97-08-18  RKS Łódź                                         LD               23.35

         2  GRZEGOROWSKI Christian99-01-21UKS Achilles Leszno                        WP              23.98

         3  KOZIOŁ Jakub                   99-04-16  RKS Łódź                                         LD               24.46

   Bieg 4/ 12                                                                                                         18:24

         1  JAKUBOWSKI Adam          00-11-21  CTL ORLĘTA Częstochowa              SL               23.88

         2  RACZYŃSKI Kacper           00-01-17  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD               23.96

         3  MAZUR Krystian                02-03-10  MKS Pogoń Siedlce                          MZ               25.18

   Bieg 5/ 12                                                                                                         18:26

         1  LEWANDOWSKI Jakub      00-09-17  AZS Łódź                                         LD               23.89

         2  JANUSZ Wojciech              93-08-06  KS AZS AWF Wrocław                      DS               24.75

         3  STEFAŃSKI Mateusz         00-03-21  MKS MOS Wrocław                          DS               26.60

   Bieg 6/ 12                                                                                                         18:30

         1  NOWAKOWSKI Kasper      99-01-26  RKS Łódź                                         LD               24.03     PB

         2  WEJMAN Maciej                99-07-24  RKS Łódź                                         LD               24.89

   Bieg 7/ 12                                                                                                         18:32

         1  DĄBROWSKI Patryk          00-10-01  RKS Łódź                                         LD               24.19     PB

         2  BŁASIK Adam                    95-01-01  niestowarzyszony                              ...                24.60

         3  CZARNOCKI Damian         00-06-23  MKS Pogoń Siedlce                          MZ               24.75

   Bieg 8/ 12                                                                                                         18:35

         1  RAKOWIECKI Gabriel        01-06-06  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD               25.04

         2  WAŚKIEWICZ Norbert        00-05-05  MKS Pogoń Siedlce                          MZ               25.22

         3  ZIMNY Emanuel                 81-01-28  PZWLA                                            KP               25.78

   Bieg 9/ 12                                                                                                         18:38

         1  NOWAK Igor                      01-02-18  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD               24.07     PB

         2  JACEWICZ Błażej              99-09-25  AZS Łódź                                         LD               24.41     PB

         3  WARSZYCKI Konrad          01-04-05  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD               25.48     PB

   Bieg 10/ 12                                                                                                        18:40

         1  MILCZAREK Mateusz         00-04-03  UMLKS Pegaz Opoczno                    LD               24.39     PB

         2  GAJEK Szymon                 01-08-03  MKS Tomaszów Mazowiecki             LD               24.84

         3  KOPEĆ Adrian                   02-11-07  UKS Sprint 2020 Warszawa              MZ               29.00

   Bieg 11/ 12                                                                                                        18:42

         1  FERENC Jakub                  03-01-31  OKS Start Otwock                             MZ               27.09

         2  BIŃKOWSKI Jakub            03-01-21  UKS Sprint 2020 Warszawa              MZ               27.12


   Bieg 12/ 12                                                                                                        18:46

         1  ZAWISZA Wojciech            99-07-15  RKS Łódź                                         LD               25.48

         2  GRACZYK Oskar               03-01-24  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD               27.19

         3  SAMULSKI Bartosz            04-09-28  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD               28.23

300 metrów mężczyzn

   Bieg 1/ 6                                                                                                           20:34

         1  AMBROŻY Kacper             96-02-21  KS AZS AWF Wrocław                      DS               36.38

         2  SIERADZAN Tomasz         93-04-20  KS AZS AWF Wrocław                      DS               36.96     PB

         3  JASIEŃCZUK Szymon       00-12-12  KKL Kielce                                       SK               38.85

   Bieg 2/ 6                                                                                                           20:36

         1  STĘPIEŃ Mateusz             99-03-19  AZS Łódź                                         LD               37.53

         2  KORONA Patryk                00-01-01  UKS LA Basket Warszawa                MZ               40.33

   Bieg 3/ 6                                                                                                           20:39

         1  KNOP Juliusz                     98-02-05  UKS Azymut Pabianice                     LD               37.97     PB

         2  KUPIS Tobiasz                   98-04-12  UKS LA Basket Warszawa                MZ               38.20     PB

         3  ZAWISZA Wojciech            99-07-15  RKS Łódź                                         LD               39.83     PB

   Bieg 4/ 6                                                                                                           20:42

         1  ORLIKOWSKI Jakub          00-05-19  UKS LA Basket Warszawa                MZ               40.08     PB

         2  ROSZEWSKI Adam            01-01-31  AZS Łódź                                         LD               41.10     PB

         3  KUBAJ Dominik                 01-09-06  MKS Pogoń Siedlce                          MZ               41.49     PB

   Bieg 5/ 6                                                                                                           20:44

         1  JANCZYK Patryk                99-03-04  UKS Azymut Pabianice                     LD               40.77

         2  TOMASZUK Kacper           00-06-19  KS Puszcza Hajnówka                      PD               42.48

   Bieg 6/ 6                                                                                                           20:46

         1  KOGUT Andrzej                 01-01-01  WLKS Wrocław                                DS               40.07     PB

         2  POTAKOWSKI Jan            01-08-11  AZS Łódź                                         LD               40.12

300 metrów młodzików

   Bieg 1/ 5                                                                                                           16:32

         1  CHROSTA Filip                  02-02-27  BKL Bełchatów                                 LD               39.10

         2  JOŃCZYK Maciej               02-01-05  RKS Łódź                                         LD               40.24     PB

         3  KOCOŃ Damian                 03-01-01  RKS Łódź                                         LD               41.38     PB

   Bieg 2/ 5                                                                                                           16:36

         1  RADOMSKI Dawid             02-04-29  RKS Łódź                                         LD               41.57     PB

         2  KACZMARCZYK Kacper     02-07-18  LUKS Strzałków                                LD               41.99

         3  PĘCZEK Piotr                    02-02-22  RKS Łódź                                         LD               44.17

   Bieg 3/ 5                                                                                                           16:38

         1  SOBCZYK Krystian            03-03-31  UKS Dziewiątka Kutno                      LD               46.59

         2  MONTEIRO Eryk                03-10-26  RKS Łódź                                         LD               52.20

           GÓRECZNY Filip                 03-03-07  UKS Dziewiątka Kutno                      LD                DNF

   Bieg 4/ 5                                                                                                           16:41

         1  PILARSKI Mateusz             02-08-05  SKS Feniks Siedlce                          MZ               43.57                     PK

         2  SZULC Bartłomiej              03-07-16  UKS LA Basket Warszawa                MZ               44.08     PB            PK

         3  BACZYŃSKI Igor Robert     02-06-12  MKS Pogoń Siedlce                          MZ               44.10                     PK

   Bieg 5/ 5                                                                                                           16:44

         1  DONACKI Adam                02-02-22  SKS Feniks Siedlce                          MZ               44.37     PB            PK

         2  MIKOŁAJCZYK Antoni        03-01-01  UKS LA Basket Warszawa                MZ               50.98                     PK

           LEWANDOWSKI Jan           02-01-08  WLKS Wrocław                                DS                DQ                       PK

400 metrów mężczyzn

   Bieg 1/ 2                                                                                                           19:02

         1  SKUPIŃSKI Michał             94-10-23  RKS Łódź                                         LD               51.61

         2  KOŁODZIEJCZYK Emil      99-10-11  SKS Feniks Siedlce                          MZ               57.21

   Bieg 2/ 2                                                                                                           19:04

         1  SEKIETA Radosław            76-04-13  KS Rajsport Sieradz Active Team      LD               56.72

         2  TYMIŃSKI Piotr                  00-02-21  WLKS Nowe Iganie                           MZ               57.43

600 metrów mężczyzn

   Bieg 1/ 2                                                                                                           19:39


         1  KNAPIK Michał                  93-09-23  RKS Łódź                                         LD              1:22.22

         2  GAWRYSZCZAK Daniel     01-03-13  AZS Łódź                                         LD              1:30.81    PB

         3  KALISIAK Dawid                00-01-15  UKS Azymut Pabianice                     LD              1:32.27    PB

         4  WILANOWSKI Błażej         00-01-07  UKS Dziewiątka Kutno                      LD              1:34.12

         5  RUTA Mateusz                   01-07-02  AZS Łódź                                         LD              1:41.09

         6  CELIŃSKI Tomasz             01-03-12  OKS Start Otwock                             MZ             1:45.59


Bieg 2/ 2                                          19:43

         1  SROKA Patryk                   01-09-27  WKS Wawel Kraków                         MA             1:35.45

         2  MATERA Mateusz              04-04-20  AZS Łódź                                         LD              1:48.59

         3  NOWOGRODZKI Jakub     04-06-07  UKS Azymut Pabianice                     LD              1:53.00

         4  SZCZYPIŃSKI Franciszek  04-03-03  OKS Start Otwock                             MZ             2:07.15


600 metrów młodzików

   Bieg 1/ 2                                                                                                           17:01

         1  WOŚKO Kacper                 03-02-21  BKL Bełchatów                                 LD              1:33.67

         2  SUBOCZ Bartosz               02-06-04  MKLA Łęczyca                                  LD              1:34.06

         3  PAWŁOWSKI Wojciech      02-05-08  MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka    LD              1:34.57    PB

         4  ERM Adrian                       02-03-06  RKS Łódź                                         LD              1:38.44

         5  KONEWKA Mateusz           02-10-12  UMLKS Pegaz Opoczno                    LD              1:38.91    PB

         6  ZIELIŃSKI Patryk               02-12-13  AZS Łódź                                         LD              1:39.79    PB

         7  JOŃCZYK Bartosz             03-08-08  AZS Łódź                                         LD              1:42.74

         8  NOWAK Michał                  03-12-15  AZS Łódź                                         LD              1:44.23

   Bieg 2/ 2                                                                                                           17:04

         1  MAŁECKI Adrian                02-01-21  MKS Durasan Płońsk                        MZ             1:34.24                    PK

         2  PRZĄDAK Szymon            02-02-06  MKS Durasan Płońsk                        MZ             1:37.39                    PK

         3  CHOJNACKI Wiktor            02-11-20  SKS Feniks Siedlce                          MZ             1:39.65                    PK

         4  CELIŃSKI Kacper              02-10-01  OKS Start Otwock                             MZ             1:47.57    PB            PK

1000 metrów mężczyzn

   Bieg 1/ 2                                                                                                           19:48

         1  GADOMSKI Daniel             98-10-24  UKS Siódemka Ostrołęka                  MZ             2:36.02    PB

         2  MASACZYŃSKI Adam        01-02-05  KKL Kielce                                       SK              2:38.23

         3  KOCAK Patryk                   99-07-01  WLKS Nowe Iganie                           MZ             2:39.03

         4  CHROSTOWSKI Konrad    98-09-13  UKS Dziesiątka Radomsko                LD              2:40.58    PB

         5  SZYMAŃSKI Jakub            99-10-14  MKS Pogoń Siedlce                          MZ             2:41.06    PB

         6  BIAŁĘCKI Adam                 99-02-08  MKS Durasan Płońsk                        MZ             2:42.07    PB

         7  BUDZIŃSKI Maciej             00-06-14  MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka    LD              2:42.07    PB

         8  PIOTROWSKI Andrzej        73-05-07  MKS Polonia Warszawa                    MZ             2:42.19    PB

         9  WNOROWSKI Damian       00-02-27  KS Podlasie Białystok                       PD              2:42.55

       10  DĄBROWSKI Michał          99-10-06  SRS Kondycja Piaseczno                  MZ             2:44.31    PB

Bieg 2/ 2                                          19:55

         1  STAROŃ Szymon              00-02-23  MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka    LD              2:41.89

         2  KUCHARSKI Bartosz         00-11-20  SRS Kondycja Piaseczno                  MZ             2:43.57

         3  MORDEL Jan                     01-02-19  SRS Kondycja Piaseczno                  MZ             2:49.46    PB

         4  SZCZEPAŃSKI Piotr          00-06-15  SRS Kondycja Piaseczno                  MZ             2:52.42    PB

         5  JAKUB Ososiński               00-02-11  UKS Orzeł Dobryszyce                      LD              2:55.57

         6  PRZESTRZELSKI Kajetan  01-03-08  MKS Pogoń Siedlce                          MZ             2:58.57

         7  WEREDA Bartosz              01-06-13  MKS Pogoń Siedlce                          MZ             3:01.14    PB

         8  PŁÓCIENNIK Konrad         00-05-26  UKS Azymut Pabianice                     LD              3:01.42

         9  ZAJĄC Dawid                    00-05-05  UKS Azymut Pabianice                     LD              3:06.40    PB

           MNICH Patryk                     01-07-06  KS Podlasie Białystok                       PD                DQ

1000 metrów młodzików

   Bieg 1/ 1                                                                                                           17:23

         1  ROMANOWICZ Wiktor       02-08-28  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD              2:53.89    PB

         2  NIEBORAK Damian            03-01-01  BKL Bełchatów                                 LD              2:58.70

         3  FLORCZAK Łukasz            02-11-10  RKS Łódź                                         LD              3:05.59    PB

         4  ZIELIŃSKI Piotr                  02-03-06  MKS Tomaszów Mazowiecki             LD              3:16.23    PB

         5  KOZŁOWSKI Marcel          02-11-22  LKS Omega Kleszczów                     LD              3:29.70

2000 metrów mężczyzn

   Bieg 1/ 1                                                                                                           19:19

         1  POGORZELSKI Rafał         99-12-22  LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża         PD              5:37.92    PB

         2  CZYŻEWSKI Jakub            01-03-31  RKS Łódź                                         LD              5:56.42    PB

         3  SADŁOWSKI Piotr              00-10-03  UKS Liceum sportowe Łomża            PD              6:01.16

         4  CHEŁMIK Sergiusz            00-01-10  RKS Łódź                                         LD              6:07.48

         5  OSET Piotr                        01-05-08  RKS Łódź                                         LD              6:13.32

         6  HASIURA Antoni                01-04-27  RKS Łódź                                         LD              6:17.25

         7  KONIECZNY Mikołaj          98-08-02  MKS MOS Wrocław                          DS              6:22.08

         8  ROGULSKI Łukasz            01-05-14  UMLKS Pegaz Opoczno                    LD              6:31.24

         9  KWIATKOWSKI Sebastian  02-01-30  UMLKS Pegaz Opoczno                    LD              6:38.74

60 metrów pł mężczyzn

   FINAŁ                                                                                                               13:24

         1  MIARA Krzysztof                94-06-11  AZS-AWF Warszawa                        MZ                8.43

         2  PYTLIK Krzysztof               95-06-21  KS AZS AWF Wrocław                      DS                8.55

         3  MISIOŁEK Adrian               96-02-25  KS AZS AWF Wrocław                      DS                8.55

60 metrów pł M U16 (91.4/8.90)

   FINAŁ                                                                                                               12:55

         1  JASKIEWICZ Adam            02-03-13  MKLA Łęczyca                                  LD                8.72      PB

         2  RADOMSKI Dawid             02-04-29  RKS Łódź                                         LD                9.15      PB

         3  JOŃCZYK Maciej               02-01-05  RKS Łódź                                         LD                9.38      PB

         4  ŹEMIGAŁA Bartosz            03-03-13  MKLA Łęczyca                                  LD               11.14     PB

           IZDEBSKI Maksymilian        02-12-06  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD               DNS

           GRABOWSKI Bartłomiej      03-02-16  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD                DQ

60 metrów pł mężczyzn

   Bieg 1/ 1                                                                                                           12:16

         1  MIARA Krzysztof                94-06-11  AZS-AWF Warszawa                        MZ                8.47      q

         2  MISIOŁEK Adrian               96-02-25  KS AZS AWF Wrocław                      DS                8.49      q

         3  PYTLIK Krzysztof               95-06-21  KS AZS AWF Wrocław                      DS                8.59      PB q

60 metrów pł M U16 (91.4/8.90)

   Bieg 1/ 2                                                                                                           11:40

         1  JASKIEWICZ Adam            02-03-13  MKLA Łęczyca                                  LD                8.94      q

         2  RADOMSKI Dawid             02-04-29  RKS Łódź                                         LD                9.34      PB q

         3  IZDEBSKI Maksymilian       02-12-06  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD               19.00     q

   Bieg 2/ 2                                                                                                           11:43

         1  JOŃCZYK Maciej               02-01-05  RKS Łódź                                         LD                9.44      PB q

         2  OBŁĘKOWSKI Maksymilian02-11-08UKS Sprint 2020 Warszawa              MZ                9.57

         3  GRABOWSKI Bartłomiej     03-02-16  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD               10.29     q

         4  ŹEMIGAŁA Bartosz            03-03-13  MKLA Łęczyca                                  LD               11.16     q

60 metrów pł M U20 (99.1)

   FINAŁ A                                                                                                            13:13

         1  WILK Michał                      99-03-03  UKS LA Basket Warszawa                MZ                8.55

         2  KUPIS Tobiasz                   98-04-12  UKS LA Basket Warszawa                MZ                8.64      PB

         3  MIKOŁAJEWSKI Gabriel    99-03-16  MUKS Płock                                     MZ                8.74      PB

         4  KAMIŃSKI Michał               99-08-30  UKS Sprint 2020 Warszawa              MZ                8.76

         5  NOWAKOWSKI Kasper      99-01-26  RKS Łódź                                         LD                8.81

           HORBOWICZ Rafał             98-04-01  KS Warszawianka W-wa                   MZ               DNS

   FINAŁ B                                                                                                            13:10

         1  MUCHLADA Patryk            99-11-11  MKS Tomaszów Mazowiecki             LD                8.99      =PB

         2  KOSTRZEWSKI Bogdan    99-12-12  UKS LA Basket Warszawa                MZ                9.09

60 metrów pł M U18 (91.4)

   FINAŁ A                                                                                                            13:02

         1  KALINOWSKI Jakub           00-08-11  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD                7.98      PB

         2  CZAK Jakub                      01-05-29  LKS Lubusz Słubice                          LB                8.16      PB

         3  TARNOWSKI Maksymilian  00-03-17  RKS Łódź                                         LD                8.34      PB

         4  BOROŃ Aleksy                  00-06-01  UKS LA Basket Warszawa                MZ                8.55      SB

         5  JANOWSKI Ludwik            00-12-25  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD                8.58

         6  SOBCZAK Kacper              00-09-27  MLKS Echo Twardogóra                   DS                8.76      SB

   FINAŁ B                                                                                                            12:59

         1  KAMIŃSKI Maciej               01-03-20  MKLA Łęczyca                                  LD                8.95      PB

         2  NIEZGODZIŃSKI Sebastian00-07-09RKS Łódź                                         LD                9.03      PB

         3  RYBARCZYK Paweł           01-01-15  MKLA Łęczyca                                  LD                9.61

         4  KŁOSIŃSKI Szymon           01-06-19  MKLA Łęczyca                                  LD                9.62      PB

60 metrów pł M U20 (99.1)

   Bieg 1/ 2                                                                                                           12:03

         1  HORBOWICZ Rafał            98-04-01  KS Warszawianka W-wa                   MZ                8.43      PB q

         2  WILK Michał                      99-03-03  UKS LA Basket Warszawa                MZ                8.46      q

         3  KUPIS Tobiasz                   98-04-12  UKS LA Basket Warszawa                MZ                8.76      PB q

         4  MIKOŁAJEWSKI Gabriel    99-03-16  MUKS Płock                                     MZ                8.88      q

   Bieg 2/ 2                                                                                                           12:06

         1  KAMIŃSKI Michał               99-08-30  UKS Sprint 2020 Warszawa              MZ                8.71      q

         2  NOWAKOWSKI Kasper      99-01-26  RKS Łódź                                         LD                8.79      q

         3  MUCHLADA Patryk            99-11-11  MKS Tomaszów Mazowiecki             LD                8.99      qB

         4  KOSTRZEWSKI Bogdan    99-12-12  UKS LA Basket Warszawa                MZ                9.30      qB

60 metrów pł M U18 (91.4)

   Bieg 1/ 2                                                                                                           11:49

         1  KALINOWSKI Jakub           00-08-11  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD                8.02      PB q

         2  BOROŃ Aleksy                  00-06-01  UKS LA Basket Warszawa                MZ                8.64      q

         3  KAMIŃSKI Maciej               01-03-20  MKLA Łęczyca                                  LD                9.03      PB qB

         4  NIEZGODZIŃSKI Sebastian00-07-09RKS Łódź                                         LD                9.06      =PB qB

         5  RYBARCZYK Paweł           01-01-15  MKLA Łęczyca                                  LD                9.40      PB qB

         6  KŁOSIŃSKI Szymon           01-06-19  MKLA Łęczyca                                  LD                9.66      qB

   Bieg 2/ 2                                                                                                           11:53

         1  CZAK Jakub                      01-05-29  LKS Lubusz Słubice                          LB                8.26      PB q

         2  TARNOWSKI Maksymilian  00-03-17  RKS Łódź                                         LD                8.37      =PB q

         3  JANOWSKI Ludwik            00-12-25  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD                8.50      SB q

         4  SOBCZAK Kacper              00-09-27  MLKS Echo Twardogóra                   DS                8.90      q

           BIERNACKI Wiktor              01-02-06  KS Żeglina Sieradz                           LD               DNS

           WŁOSTEK Piotr                   00-04-12  RKS Łódź                                         LD               DNS

Skok wzwyż mężczyzn

   FINAŁ                                                                                                               16:20

         1  RUTOWICZ Przemysław    00-02-02  UMLKS Pegaz Opoczno                    LD                1.94      PB

         2  JANKOWSKI Marcin           99-10-24  LUKS Warmia Lidzbark Warmiński    WN               1.86

         3  STANISZEWSKI Jakub       01-08-09  MKLA Łęczyca                                  LD                1.86

         4  PAJĄK Jakub                     01-03-18  UKS Błyskawica Domaniewice           LD                1.78

         5  KRAWCZYK Michał            92-09-08  AZS-AWF Warszawa                        MZ                1.74

         6  CHOCHOROWSKI Jacek   96-09-18  AZS KU Politechniki Opolskiej           OP                1.74

         7  MIKOŁAJCZYK Marcel       01-04-06  RKS Łódź                                         LD                1.65

 

                               1.60 1.65 1.70 1.74 1.78 1.82 1.86 1.90 1.94  1.98

  RUTOWICZ Przemysław     -       -       -       -       -       o      o      o      o      xxx

  JANKOWSKI Marcin           -       -       -       o      o      xo    xo    xxx

  STANISZEWSKI Jakub      o      -       o      o      xxo  o      xxo  xxx

  PAJĄK Jakub                     -       -       o      -       xo    xxx

  KRAWCZYK Michał            -       o      o      xo    xxx

  CHOCHOROWSKI Jacek   -       o      xxo  xo    xxx

  MIKOŁAJCZYK Marcel       o      o      xxx

Skok wzwyż młodzików

   FINAŁ                                                                                                               13:30

         1  NOWAKOWSKI Krystian    02-04-06  MKLA Łęczyca                                  LD                1.69      PB

         2  NOWAKOWSKI Dominik    02-04-06  MKLA Łęczyca                                  LD                1.69      PB

         3  NOWICKI Patryk                02-07-07  UMLKS Pegaz Opoczno                    LD                1.60      PB

         4  ŁUKOMSKI Szymon           02-10-28  MKLA Łęczyca                                  LD                1.50      PB

         4  WOJTYSIAK Bartosz          02-09-27  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD                1.50      PB

         6  KOŁAKOWSKI Mateusz     02-04-03  MKLA Łęczyca                                  LD                1.40      PB

                                           135  140   145  150  155  160   165  169  172

  NOWAKOWSKI Krystian    -       -       -       -       o      o      o      o      xxx

  NOWAKOWSKI Dominik    -       -       -       o      xo    o      o      o      xxx

  NOWICKI Patryk                -       -       -       xo    o      xo    xxx

  WOJTYSIAK Bartosz          -       -       o      o      xxx

  ŁUKOMSKI Szymon           o      o      o      o      xxx

  KOŁAKOWSKI Mateusz      o      xo    xxx

Skok o tyczce mężczyzn

   FINAŁ                                                                                                               17:55

         1  WŁÓDARSKI Maciej           97-03-25  CWZS Zawisza Bydgoszcz SL           KP                4.90      PB

         2  KUKIEŁKO Igor                  97-06-02  KL Gdynia                                        PM                4.50      PB

         3  BOROŃ Aleksy                  00-06-01  UKS LA Basket Warszawa                MZ                4.00      =PB

         4  CHRUSTNY Daniel            96-04-10  KS Warszawianka W-wa                   MZ                4.00

         5  GRACZYK Maciej              01-06-11  UKS 55 Łódź                                    LD                3.60      PB

         6  AUKSZTEN Kacper            00-06-01  OKS Skra Warszawa                        MZ                3.40      =PB

         7  SOBCZAK Kacper              00-09-27  MLKS Echo Twardogóra                   DS                3.30

         8  WARSZYCKI Konrad          01-04-05  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD                3.10

         9  KŁOSIŃSKI Szymon           01-06-19  MKLA Łęczyca                                  LD                3.10

       10  RYBARCZYK Paweł           01-01-15  MKLA Łęczyca                                  LD                2.80

       11  PILARCZYK Adam             01-03-26  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD                2.40

           BUDZISZEWSKI Mirosław    95-03-12  CWZS Zawisza Bydgoszcz SL           KP                NM

                                           3.603.70  3.803.904.004.10  4.204.304.404.50  4.604.704.905.00

  WŁÓDARSKI Maciej           -       -       -       -       -       -       -       -       -       o      -       o      xxo  xxx

  KUKIEŁKO Igor                  -       -       -       -       -       -       xxo  -       xxo  o      xxx

  BOROŃ Aleksy                  o      -       xo    o      o      xxx

  CHRUSTNY Daniel            o      -       o      -       xxo  xxx

  GRACZYK Maciej               xxo  r

  BUDZISZEWSKI Mirosław  -       -       -       -       -       -       -       xxx

Skok o tyczce młodzików

   FINAŁ                                                                                                               14:05

         1  NOWAKOWSKI Krystian    02-04-06  MKLA Łęczyca                                  LD                3.20      PB

         2  GRACZYK Oskar               03-01-24  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD                2.50      PB

         3  ŹEMIGAŁA Bartosz            03-03-13  MKLA Łęczyca                                  LD                2.50

                                           2.002.20  2.302.402.502.60  2.702.802.903.00  3.1003.203.30

  NOWAKOWSKI Krystian    -       -       -       -       -       -       -       o      -       xxo  xxo  xo    xxx

  GRACZYK Oskar               o      o      o      o      o      xxx

  ŹEMIGAŁA Bartosz            o      xxo  xo    xxo  o      xxx

Skok w dal mężczyzn

   FINAŁ                                                                                                               15:40

         1  CHOCHOROWSKI Jacek   96-09-18  AZS KU Politechniki Opolskiej           OP                6.75      PB

         2  SYSKI Marcin                    98-03-07  MKS Durasan Płońsk                        MZ                6.62      PB

         3  CIESIELSKI Karol              95-07-21  AZS-AWF Warszawa                        MZ                6.59

         4  ŁYSKAWY Przemysław      99-01-13  LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża         PD                6.56      PB

         5  HORBOWICZ Rafał            98-04-01  KS Warszawianka W-wa                   MZ                6.43      PB

         6  MIARA Krzysztof                94-06-11  AZS-AWF Warszawa                        MZ                6.40

         7  JAKÓBCZAK Mikołaj          98-05-30  LKS Orkan Ostrzeszów                     WP               6.37      PB

         8  MICHALAK Mateusz           00-07-12  SKS Feniks Siedlce                          MZ                6.18

         9  GRZELAK Mateusz            01-01-18  MUKS Płock                                     MZ                6.15

       10  KOSTRZEWSKI Bogdan    99-12-12  UKS LA Basket Warszawa                MZ                5.93

       11  KRAWCZYK Michał            92-09-08  AZS-AWF Warszawa                        MZ                5.88

       12  LITWINEK Bartosz             98-07-29  LKB Rudnik                                      SK                5.82

       13  MARCINIAK Wiktor            00-03-14  UKS Siódemka Ostrołęka                  MZ                5.64

       14  KROGUL Dawid                 00-03-27  SKS Feniks Siedlce                          MZ                5.37

       15  NAWROCKI Adrian            00-02-09  MKS Durasan Płońsk                        MZ                5.21

       16  GŁUSZEK Wiktor               01-07-17  niestowarzyszony                              ...                 4.72

       17  SMARDZEWSKI Łukasz     01-06-15  MKS Durasan Płońsk                        MZ                4.70      PB

           DOBROSIELSKI Kacper      00-01-04  MKS Durasan Płońsk                        MZ                NM

           WIELICZKO Sebastian         00-04-14  LKS Lubusz Słubice                          LB                 NM

                                           I       II      III     IV     V     VI

  CHOCHOROWSKI Jacek   6.756.60  6.65r

  SYSKI Marcin                     x      x      6.496.52x      6.62

  CIESIELSKI Karol              6.356.33  6.286.496.596.29

  ŁYSKAWY Przemysław       6.516.56  6.336.28r

  HORBOWICZ Rafał            6.336.18  6.436.266.206.31

  MIARA Krzysztof                6.406.27  6.236.54r

  JAKÓBCZAK Mikołaj          6.145.89  6.376.286.206.25

  MICHALAK Mateusz           6.176.13  6.086.186.075.87

  GRZELAK Mateusz            5.885.82  6.15

  KOSTRZEWSKI Bogdan    x      x      5.93

  KRAWCZYK Michał            5.88x      5.82

  LITWINEK Bartosz             5.825.51  5.59

  MARCINIAK Wiktor            x      5.48  5.64

  KROGUL Dawid                 5.374.73  5.13

  NAWROCKI Adrian            5.214.73  5.13

  GŁUSZEK Wiktor               4.68x      4.72

  SMARDZEWSKI Łukasz     4.573.74  4.70

  DOBROSIELSKI Kacper     x      x      x

  WIELICZKO Sebastian       x      x      x

Skok w dal młodzików

   FINAŁ                                                                                                               15:40

         1  WALCZAK Adrian              02-02-09  MKLA Łęczyca                                  LD                5.55      PB

         2  WOJTYSIAK Bartosz          02-09-27  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD                5.49      =PB

         3  NOWICKI Patryk                02-07-07  UMLKS Pegaz Opoczno                    LD                5.39      PB

         4  DZIKIEWICZ Paweł            02-07-30  MUKS Płock                                     MZ                5.18      PB            PK

         5  NOWAKOWSKI Dominik    02-04-06  MKLA Łęczyca                                  LD                5.06

         6  SZYMAŃSKI Cezary          03-02-05  UKS Dziewiątka Kutno                      LD                5.05      PB

         7  KAMIŃSKI Jakub               03-01-01  MKLA Łęczyca                                  LD                3.84

                                           I       II      III     IV     V     VI

  WALCZAK Adrian               x      5.03  5.315.55x      5.39

  WOJTYSIAK Bartosz          5.445.36  5.345.495.455.45

  NOWICKI Patryk                5.184.91  5.045.215.395.36

  DZIKIEWICZ Paweł            4.735.15  5.18

  NOWAKOWSKI Dominik    4.834.87  4.524.14x      5.06

  SZYMAŃSKI Cezary           4.374.72  4.935.052.22x

  KAMIŃSKI Jakub               3.783.84  3.67r

Trójskok mężczyzn

   FINAŁ                                                                                                               17:30

         1  KRAWCZYK Rafał              99-03-16  LUKS Warmia Lidzbark Warmiński    WN              13.61     PB

         2  CETLICER Filip                  01-05-18  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD               12.83     PB

         3  MARCINIAK Wiktor            00-03-14  UKS Siódemka Ostrołęka                  MZ               12.67

         4  RUTOWICZ Przemysław    00-02-02  UMLKS Pegaz Opoczno                    LD               12.60

         5  NOWAK Igor                      01-02-18  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD               12.48

         6  ZATYKA Kamil                   01-03-05  MKLA Łęczyca                                  LD               12.41     PB

         7  ŁYSKAWY Przemysław      99-01-13  LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża         PD               12.41

         8  GOŁYGOWSKI Dawid        01-11-19  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD               12.35     PB

         9  SERAFIN Jerzy                  99-04-22  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD               12.35

       10  PAJĄK Patryk                    00-02-07  UKS Błyskawica Domaniewice           LD               12.19

       11  MILCZAREK Mateusz         00-04-03  UMLKS Pegaz Opoczno                    LD               11.81

           LESZCZUK Bartosz             00-11-11  AZS UMCS Lublin                             LU                NM

                                           I       II      III     IV     V     VI

  KRAWCZYK Rafał              13.54       13.61       13.27  13.21    13.10    r

  CETLICER Filip                 12.52       x      12.78       12.77      12.83    x

  MARCINIAK Wiktor            12.17       12.28       12.67  12.14    11.88    12.13

  RUTOWICZ Przemysław     -       12.02       12.55       10.90      x          12.60

  NOWAK Igor                      12.17       12.34       12.48  12.19    r

  ZATYKA Kamil                   12.41       12.24       12.03  12.15    12.06    12.03

  ŁYSKAWY Przemysław       12.41       10.68     r

  GOŁYGOWSKI Dawid        12.35       12.30       x      xx          x

  SERAFIN Jerzy                  12.35       12.17     11.74

  PAJĄK Patryk                    11.46       11.60     12.19

  MILCZAREK Mateusz         10.56       11.81     10.12

  LESZCZUK Bartosz            x      x      x

  KOBIETY/WOMEN

60 metrów kobiet

   FINAŁ A                                                                                                            14:39

         1  OCHOCKA Ewa                 96-01-17  KS AZS AWF Wrocław                      DS                7.72

         2  BEDNAREK Monika           99-05-24  WLKS Wrocław                                DS                7.84      =PB

         3  KOŁODZIEJ Ada                95-03-24  UKS Sprint 2020 Warszawa              MZ                7.91      SB

         4  WOLAK Adrianna               97-03-01  KS AZS AWF Wrocław                      DS                7.93      SB

         5  STĘPIEŃ Angelika             93-04-03  KS AZS AWF Wrocław                      DS                7.96

         6  GOLCZEWSKA Anna         97-10-26  UKS Sprint 2020 Warszawa              MZ                7.98      SB

   FINAŁ B                                                                                                            14:34

         1  KOŁODZIEJCZYK Lidia      00-06-23  MULKS MOS Sieradz                        LD                8.06

         2  RAJEWSKA Alicja              99-03-08  MKS MOS Wrocław                          DS                8.12      PB

         3  PALUSZEK Anna               00-08-22  MKS MOS Wrocław                          DS                8.16

         4  RĘBIŚ Kinga                      95-08-15  AZS-AWF Warszawa                        MZ                8.17

         5  PRACZUKOWSKA Zofia     98-01-26  RLTL ZTE Radom                             MZ                8.17

         6  STEFAŃSKA Iga                01-04-28  UMLKS Pegaz Opoczno                    LD                8.19

60 metrów młodziczek

   FINAŁ A                                                                                                            14:27

         1  PIERZCHAŁA Maja            02-08-08  MKS Tomaszów Mazowiecki             LD                8.32      PB

         2  WIŚNIEWSKA Maja           02-09-30  MKLA Łęczyca                                  LD                8.38      PB

         3  KŁOSIŃSKA Anna              03-03-28  UKS Vis Skierniewice                        LD                8.48      PB

         4  WRZOSEK Marta               03-04-26  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD                8.50      PB

         5  KARBOWNICZAK Martyna02-08-08  BKL Bełchatów                                 LD                8.52      PB

         6  KWIATKOWSKA Julia        02-09-23  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD                8.70

   FINAŁ B                                                                                                            14:25

         1  BOBRZYK Oliwia               02-09-11  MKS Tomaszów Mazowiecki             LD                8.61      PB

         2  MOSZURA Julia                 02-01-07  RKS Łódź                                         LD                8.74      =PB

         3  KŁOS Karina                      03-04-28  AZS Łódź                                         LD                8.74      PB

         4  DUDEK Katarzyna              03-04-28  LUKS Strzałków                                LD                8.88

         5  KWAPISIEWICZ Julia         03-03-21  AZS Łódź                                         LD                8.89

         6  MOSZURA Aleksandra       02-01-07  RKS Łódź                                         LD                8.92

60 metrów kobiet

   Bieg 1/ 11                                                                                                         13:56

         1  OCHOCKA Ewa                 96-01-17  KS AZS AWF Wrocław                      DS                7.68      q

         2  KOŁODZIEJ Ada                95-03-24  UKS Sprint 2020 Warszawa              MZ                7.92      q

         3  WOLAK Adrianna               97-03-01  KS AZS AWF Wrocław                      DS                7.96      SB q

         4  RĘBIŚ Kinga                      95-08-15  AZS-AWF Warszawa                        MZ                8.06      qB

         5  BALCERZAK Joanna          73-10-16  niest. Warszawa                               MZ                8.21

         6  KOMOROWSKA Julia        00-11-21  MKS MOS Wrocław                          DS                8.61

   Bieg 2/ 11                                                                                                         13:59

         1  BEDNAREK Monika           99-05-24  WLKS Wrocław                                DS                7.84      PB q

         2  STĘPIEŃ Angelika             93-04-03  KS AZS AWF Wrocław                      DS                7.88      q

         3  GOLCZEWSKA Anna         97-10-26  UKS Sprint 2020 Warszawa              MZ                8.02      q

         4  PALUSZEK Anna               00-08-22  MKS MOS Wrocław                          DS                8.08      PB qB

         5  LIGARSKA Paulina            96-04-09  SKLA Sopot                                     PM                8.30

         6  KUCZYŃSKA Klaudia         99-06-27  MKS Durasan Płońsk                        MZ                8.69      PB

   Bieg 3/ 11                                                                                                         14:01

         1  KOŁODZIEJCZYK Lidia      00-06-23  MULKS MOS Sieradz                        LD                8.05      PB qB

         2  STEFAŃSKA Iga                01-04-28  UMLKS Pegaz Opoczno                    LD                8.05      PB qB

         3  PRACZUKOWSKA Zofia     98-01-26  RLTL ZTE Radom                             MZ                8.08      PB qB

         4  MAŁKOWSKA Paulina        97-01-19  KS AZS AWF Wrocław                      DS                8.17      PB

         5  DELEJOWSKA Wiktoria     01-03-12  WLKS Wrocław                                DS                8.29

         6  DĘBSKA Zofia                   01-06-04  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD                8.43

   Bieg 4/ 11                                                                                                         14:03

         1  RAJEWSKA Alicja              99-03-08  MKS MOS Wrocław                          DS                8.13      PB qB

         2  LIS Julia                            98-06-26  BKL Bełchatów                                 LD                8.29      SB

         3  JAKŚ Aleksandra               98-01-28  RKS Łódź                                         LD                8.35

         4  CHACIŃSKA Natalia          96-03-07  AZS Łódź                                         LD                8.40      SB

         5  JAKŚ Małgorzata               98-01-28  RKS Łódź                                         LD                8.43      =SB

   Bieg 5/ 11                                                                                                         14:06

         1  WRZESIŃSKA Karolina      97-12-13  KS AZS AWF Wrocław                      DS                8.33      PB

         2  MATKOWSKA Martyna      98-04-13  WLKS Wrocław                                DS                8.49      PB

         3  DĄBEK Ada                       01-07-06  WLKS Wrocław                                DS                8.49

         4  DĄBROWSKA Julia            00-09-14  MUKS Płock                                     MZ                8.57

         5  NOWAK Aleksandra           01-01-12  RKS Łódź                                         LD                8.58

         6  ZDUŃCZYK Katarzyna       98-07-08  MKS MOS Wrocław                          DS                8.72

   Bieg 6/ 11                                                                                                         14:08

         1  GĄSIOR Adriana                01-10-20  MLKS Echo Twardogóra                   DS                8.15      PB

         2  SZWAJKOWSKA Julia       00-08-25  MUKS Płock                                     MZ                8.16      PB

         3  WŁODARCZYK Kamila       00-07-21  AZS Łódź                                         LD                8.37      PB

         4  BUK Aleksandra                 01-04-25  MKS MOS Wrocław                          DS                8.42      PB

         5  ŁADA Marta                       00-09-15  UKS Siódemka Ostrołęka                  MZ                8.62

         6  PAWLAK Klaudia               01-01-12  BKL Bełchatów                                 LD                8.63      PB

   Bieg 7/ 11                                                                                                         14:11

         1  OSTROWSKA Alicja           01-07-27  AZS Łódź                                         LD                8.27      PB

         2  MARKS Matylda                 00-11-20  AZS Łódź                                         LD                8.49      PB

         3  SPYCHALSKA Zuzanna     01-10-03  RKS Łódź                                         LD                8.52      PB

         4  KIEŁBASA Małgorzata        97-02-04  AZS Łódź                                         LD                8.64      PB

         5  BRYCH Wiktoria                 01-10-19  RKS Łódź                                         LD                8.68      PB

         6  KAMIŃSKA Maria               01-10-15  UKS Sprint 2020 Warszawa              MZ                8.76      SB

   Bieg 8/ 11                                                                                                         14:14

         1  SZYMAŃSKA Anna            99-03-05  OKS Skra Warszawa                        MZ                8.15      PB

         2  JÓŹWIAK Zofia                  01-06-02  RKS Łódź                                         LD                8.61      PB

         3  GRZELEWSKA Julia          01-04-19  BKL Bełchatów                                 LD                8.62      PB

         4  GROT Weronika                00-09-01  RKS Łódź                                         LD                8.71      PB

         5  MURAWSKA Barbara         01-02-22  AZS Łódź                                         LD                8.84      PB

         6  KRYSTKIEWICZ Maria       00-08-17  MKS Durasan Płońsk                        MZ                9.04

   Bieg 9/ 11                                                                                                         14:16

         1  KOŚCIELNA Monika          01-04-10  MKS MOS Wrocław                          DS                8.74      PB

         2  THEBLINE Elisa                 04-03-23  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD                9.06

         3  SZYMAŃSKA Nina             01-01-13  AZS Łódź                                         LD                9.23      PB

         4  MISIAK Zuzanna                99-11-09  UKS LA Basket Warszawa                MZ                9.33      =PB

         5  KRASIEJKO Maria             01-05-06  UKS LA Basket Warszawa                MZ                9.37      PB

         6  KUCHARSKA Sandra         99-09-22  UKS Dziewiątka Kutno                      LD                9.59

   Bieg 10/ 11                                                                                                        14:18

         1  KULIGOWSKA Wiktoria      05-03-01  BKL Bełchatów                                 LD                8.91

         2  SIWIASZCZYK Klaudia       04-02-01  BKL Bełchatów                                 LD                8.94

         3  KIZERWETTEWR-ŚWIDA 75-07-22  PZWLA                                            KP                8.99

         4  URBAŃSKA Aleksandra     05-03-05  UKS Dziewiątka Kutno                      LD                9.21

         5  GRAŚ Elżbieta                   01-03-24  UKS LA Basket Warszawa                MZ                9.45

         6  JAROSIŃSKA Zuzanna      04-02-14  UKS Dziewiątka Kutno                      LD               10.03

   Bieg 11/ 11                                                                                                        14:20

         1  CHOJKA Weronika             97-01-01  KS AZS AWF Wrocław                      DS                8.19

         2  DĘBSKA Aleksandra          00-07-11  MKS Pogoń Siedlce                          MZ                8.26

         3  GAJOWNICZEK Katarzyna01-01-01  OKS Start Otwock                             MZ                8.49

         4  SZUMIŃSKA Oliwia            99-10-19  MKLA Łęczyca                                  LD                8.86

         5  RYDZEWSKA Paulina        01-04-14  UKS LA Basket Warszawa                MZ                9.81

60 metrów młodziczek

   Bieg 1/ 7                                                                                                           13:34

         1  PIERZCHAŁA Maja            02-08-08  MKS Tomaszów Mazowiecki             LD                8.42      q

         2  KWIATKOWSKA Julia        02-09-23  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD                8.60      PB q

         3  BOBRZYK Oliwia               02-09-11  MKS Tomaszów Mazowiecki             LD                8.74      PB qB

         4  KWAPISIEWICZ Julia         03-03-21  AZS Łódź                                         LD                8.87      PB qB

         5  ANDRYSIAK Anna             02-03-09  MKLA Łęczyca                                  LD                9.19      PB

         6  DEREJSKA Zuzanna          03-05-06  RKS Łódź                                         LD                9.26      PB

   Bieg 2/ 7                                                                                                           13:36

         1  KŁOSIŃSKA Anna              03-03-28  UKS Vis Skierniewice                        LD                8.56      PB q

         2  WRZOSEK Marta               03-04-26  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD                8.58      PB q

         3  MOSZURA Julia                 02-01-07  RKS Łódź                                         LD                8.83      qB

         4  KŁOS Karina                      03-04-28  AZS Łódź                                         LD                8.86      qB

         5  LANGER Wiktoria              02-03-01  RKS Łódź                                         LD                9.10      PB

         6  POLINCEUSZ Emilia          02-12-21  UMLKS Pegaz Opoczno                    LD                9.35      PB

   Bieg 3/ 7                                                                                                           13:38

         1  WIŚNIEWSKA Maja           02-09-30  MKLA Łęczyca                                  LD                8.49      q

         2  KARBOWNICZAK Martyna02-08-08  BKL Bełchatów                                 LD                8.54      PB q

         3  MOSZURA Aleksandra       02-01-07  RKS Łódź                                         LD                8.83      PB qB

         4  SOBIESZUK Julia              02-10-26  RKS Łódź                                         LD                9.11      PB

         5  STAŃCZAK Wiktoria          02-12-17  RKS Łódź                                         LD                9.16

   Bieg 4/ 7                                                                                                           13:40

         1  DUDEK Katarzyna              03-04-28  LUKS Strzałków                                LD                8.85      qB

         2  DOBROWOLSKA Dorota    03-03-26  MKS Zduńska Wola                          LD                9.25

         3  CHLEBOWSKA Olga          02-12-17  UKS 55 Łódź                                    LD                9.26

         4  BRANDT Maja                   02-02-03  BKL Bełchatów                                 LD                9.72

   Bieg 5/ 7                                                                                                           13:41

         1  BARTODZIEJ Wioletta       02-03-04  LUKS Strzałków                                LD                8.89

         2  SYCH Klaudia                    02-02-21  RKS Łódź                                         LD                8.93

         3  PIECH Maria                      03-12-12  RKS Łódź                                         LD                9.40

         4  FLOREK Ewa                    03-12-06  MKS Zduńska Wola                          LD                9.86

   Bieg 6/ 7                                                                                                           13:44

         1  JÓŹWICKA Małgorzata      02-06-03  AZS-AWF Warszawa                        MZ                8.15      PB            PK

         2  KURPIEWSKA Aleksandra02-05-13  UKS Sprint 2020 Warszawa              MZ                8.53      PB            PK

         3  KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia03-12-17UKS Sprint 2020 Warszawa          MZ                8.81      PB            PK

         4  ZIELIŃSKA Zuzanna          02-10-30  UKS Sprint 2020 Warszawa              MZ                8.82      PB            PK

         5  KOŚCIANEK Daria             03-03-28  UKS Sprint 2020 Warszawa              MZ                8.94      PB            PK

         6  WÓJTOWICZ Paula           02-03-14  UKS Siódemka Ostrołęka                  MZ                9.05      PB            PK

   Bieg 7/ 7                                                                                                           13:46

         1  JAKUBIAK Zuzanna           03-03-25  MUKS Płock                                     MZ                8.37                      PK

         2  RADASZKIEWICZ Weronika03-04-09UKS Sprint 2020 Warszawa              MZ                9.09      PB            PK

         3  ZAWADZKA Michalina        03-12-05  UKS Sprint 2020 Warszawa              MZ                9.14                      PK

         4  CEROŃ Michaliona            02-10-02  niestowarzyszona                              ...                10.04                     PK

200 metrów kobiet

   Bieg 1/ 16                                                                                                         17:30

         1  RAJEWSKA Alicja              99-03-08  MKS MOS Wrocław                          DS               27.16

         2  OZGA Aleksandra              01-08-24  LUKS Strzałków                                LD               27.86

         3  SPYCHALSKA Zuzanna     01-10-03  RKS Łódź                                         LD               28.31     PB

   Bieg 2/ 16                                                                                                         17:33

         1  SZYLER Klaudia                01-04-10  LUKS Strzałków                                LD               28.36

         2  ZDUŃCZYK Katarzyna       98-07-08  MKS MOS Wrocław                          DS               29.46

         3  DOMŻAŁ Barbara              97-10-04  OKS Start Otwock                             MZ               30.90

   Bieg 3/ 16                                                                                                         17:36

         1  JASTRZĄB Izabela            00-02-10  LZS Sigma OSIR Staszów                 SK               27.78

         2  GROT Weronika                00-09-01  RKS Łódź                                         LD               28.45     PB

         3  MARKS Matylda                 00-11-20  AZS Łódź                                         LD               28.65     PB

   Bieg 4/ 16                                                                                                         17:38

         1  JÓŹWIAK Zofia                  01-06-02  RKS Łódź                                         LD               28.87     PB

         2  STAŃCZAK Wiktoria          02-12-17  RKS Łódź                                         LD               28.97

         3  WRZOSEK Marta               03-04-26  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD               30.66

   Bieg 5/ 16                                                                                                         17:41

         1  KOMOROWSKA Julia        00-11-21  MKS MOS Wrocław                          DS               28.34

         2  MURAWSKA Barbara         01-02-22  AZS Łódź                                         LD               28.98     PB

         3  KAMIŃSKA Maria               01-10-15  UKS Sprint 2020 Warszawa              MZ               29.92

   Bieg 6/ 16                                                                                                         17:44

         1  KOŚCIELNA Monika          01-04-10  MKS MOS Wrocław                          DS               29.39

         2  SZYMAŃSKA Nina             01-01-13  AZS Łódź                                         LD               31.12     PB

   Bieg 7/ 16                                                                                                         17:47

         1  JAKŚ Aleksandra               98-01-28  RKS Łódź                                         LD               27.17

         2  KOŁATA Karolina               00-03-10  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD               28.25

         3  BERŁOWSKA Barbara       99-08-21  RKS Łódź                                         LD               28.56

   Bieg 8/ 16                                                                                                         17:50

         1  STEFAŃSKA Iga                01-04-28  UMLKS Pegaz Opoczno                    LD               27.11     PB

         2  DĘBSKA Zofia                   01-06-04  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD               27.46

         3  JAKŚ Małgorzata               98-01-28  RKS Łódź                                         LD               28.17

   Bieg 9/ 16                                                                                                         17:53

         1  KOŁODZIEJ Ada                95-03-24  UKS Sprint 2020 Warszawa              MZ               26.52

         2  BALCERZAK Joanna          73-10-16  niest. Warszawa                               MZ               27.98

         3  KIZERWETTEWR-ŚWIDA 75-07-22  PZWLA                                            KP               31.22

   Bieg 10/ 16                                                                                                        17:56

         1  WŁODARCZYK Kamila       00-07-21  AZS Łódź                                         LD               27.53     PB

         2  MAŁKOWSKA Paulina        97-01-19  KS AZS AWF Wrocław                      DS               27.98

         3  BRYCH Wiktoria                 01-10-19  RKS Łódź                                         LD               28.27

   Bieg 11/ 16                                                                                                        17:58

         1  BRAUN Monika                  96-05-04  MUKS Płock                                     MZ               28.65     PB

         2  WALISIEWICZ Urszula       06-01-01  KM Aktywni Sochaczew                    MZ               34.91

   Bieg 12/ 16                                                                                                        18:01

         1  KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia03-12-17UKS Sprint 2020 Warszawa          MZ               29.35

         2  RADASZKIEWICZ Weronika03-04-09UKS Sprint 2020 Warszawa              MZ               29.86

         3  KARCZEWSKA Justyna     02-01-01  KM Aktywni Sochaczew                    MZ               34.18

   Bieg 13/ 16                                                                                                        18:05

         1  PALUSZEK Anna               00-08-22  MKS MOS Wrocław                          DS               27.78

         2  ZIELIŃSKA Zuzanna          02-10-30  UKS Sprint 2020 Warszawa              MZ               29.70

         3  KOCISZEWSKA Wiktoria    02-02-14  OKS Start Otwock                             MZ               31.59

   Bieg 14/ 16                                                                                                        18:07

         1  GAJOWNICZEK Katarzyna01-01-01  OKS Start Otwock                             MZ               28.94

         2  PABIANEK Angelika           99-03-12  AZS Łódź                                         LD               29.33

         3  PRZYBYLSKA Kamila        00-11-28  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD               29.48

   Bieg 15/ 16                                                                                                        18:10

         1  OSTROWSKA Alicja           01-07-27  AZS Łódź                                         LD               27.75     PB

         2  NOWAK Aleksandra           01-01-12  RKS Łódź                                         LD               28.36

   Bieg 16/ 16                                                                                                        18:12

         1  KONIECZNA Wiktoria         01-09-05  BKL Bełchatów                                 LD               28.42     PB

         2  KURKOWSKA Joanna        00-07-08  RKS Łódź                                         LD               29.44     PB

300 metrów kobiet

   Bieg 1/ 6                                                                                                           20:09

         1  WRÓBLEWSKA Zofia         95-08-01  KS AZS AWF Wrocław                      DS               40.15

         2  STĘPIEŃ Angelika             93-04-03  KS AZS AWF Wrocław                      DS               40.89

         3  MARTYNA Katarzyna         98-10-25  WKS Wawel Kraków                         MA               41.08

   Bieg 2/ 6                                                                                                           20:12

         1  MALMON Oliwia                 98-06-10  SRS Kondycja Piaseczno                  MZ               42.03     PB

         2  WIDAWSKA Natalia           99-12-15  WLKS Wrocław                                DS               42.14

         3  BERŁOWSKA Barbara       99-08-21  RKS Łódź                                         LD               45.23

   Bieg 3/ 6                                                                                                           20:15

         1  MATKOWSKA Martyna      98-04-13  WLKS Wrocław                                DS               45.22     PB

         2  PAROŃSKA Justyna          00-06-28  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD               46.49     PB

         3  PARADOWSKA Oliwia       01-07-20  SRS Kondycja Piaseczno                  MZ               47.10

   Bieg 4/ 6                                                                                                           20:17

         1  DĘBSKA Aleksandra          00-07-11  MKS Pogoń Siedlce                          MZ               43.80     PB

         2  BUK Aleksandra                 01-04-25  MKS MOS Wrocław                          DS               45.28     PB

         3  MISIAK Zuzanna                99-11-09  UKS LA Basket Warszawa                MZ               47.44     PB

   Bieg 5/ 6                                                                                                           20:20

         1  KRASIEJKO Maria             01-05-06  UKS LA Basket Warszawa                MZ               48.92     PB

         2  GRAŚ Elżbieta                   01-03-24  UKS LA Basket Warszawa                MZ               52.69

   Bieg 6/ 6                                                                                                           20:25

         1  DEMBIŃSKA Natalia          00-09-14  AZS Łódź                                         LD               46.30

         2  RYDZEWSKA Paulina        01-04-14  UKS LA Basket Warszawa                MZ               52.43

300 metrów młodziczek

   Bieg 1/ 6                                                                                                           16:14

         1  FLIS Maria                         02-09-19  RKS Łódź                                         LD               47.90     PB

         2  SOBIESZUK Julia              02-10-26  RKS Łódź                                         LD               51.45     PB

   Bieg 2/ 6                                                                                                           16:17

         1  ROSIŃSKA Martyna           02-02-21  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD               45.80

         2  DEREJSKA Zuzanna          03-05-06  RKS Łódź                                         LD               50.62     PB

           ANDRZEJEWSKA Julia        03-06-22  MKS Zduńska Wola                          LD                DQ

   Bieg 3/ 6                                                                                                           16:20

         1  PAROL Adrianna                03-09-18  AZS Łódź                                         LD               48.27

         2  LANGER Wiktoria              02-03-01  RKS Łódź                                         LD               51.20

         3  DOBROWOLSKA Dorota    03-03-26  MKS Zduńska Wola                          LD               55.73

   Bieg 4/ 6                                                                                                           16:22

         1  KŁOS Karina                      03-04-28  AZS Łódź                                         LD               48.69

         2  KWAPISIEWICZ Julia         03-03-21  AZS Łódź                                         LD               49.13

         3  JUKEL Jagoda                   03-08-28  AZS Łódź                                         LD               52.46

   Bieg 5/ 6                                                                                                           16:25

         1  BARCZ Weronika               02-10-28  AZS Łódź                                         LD               47.14

         2  BARTODZIEJ Wioletta       02-03-04  LUKS Strzałków                                LD               50.84

         3  KĘDZIERSKA Weronika     03-04-29  AZS Łódź                                         LD               51.04

   Bieg 6/ 6                                                                                                           16:27

         1  WIŚNIEWSKA Maja           02-09-30  MKLA Łęczyca                                  LD               46.92

         2  SYCH Klaudia                    02-02-21  RKS Łódź                                         LD               48.66

         3  DUDEK Katarzyna              03-04-28  LUKS Strzałków                                LD               52.64

400 metrów kobiet

   Bieg 1/ 2                                                                                                           18:55

         1  TRUSZCZYŃSKA Magdalena01-02-25RKS Łódź                                      LD               61.92

         2  KRUPA Anna                     98-02-03  WLKS Nowe Iganie                           MZ               64.41

         3  KOWALEWSKA Paulina     01-08-05  UMLKS Pegaz Opoczno                    LD               67.98

   Bieg 2/ 2                                                                                                           18:58

         1  OSTROWSKA Dominika     01-03-08  UMKS Nadir Jędrzejów                     SK               63.62

         2  KOWALSKA Natalia           00-09-27  AZS Łódź                                         LD               64.38

         3  KMIN-NIEMIRSKA Julia      01-02-14  RKS Łódź                                         LD               66.07

600 metrów kobiet

   Bieg 1/ 2                                                                                                           19:31

         1  PACHOLSKA Anna            92-09-24  UKS Olimp Kozienice                        MZ             1:33.94    PB

         2  KACHANAVA Marharyta     99-02-01  AZS Łódź                                         LD              1:35.92

         3  BATOLIK Agata                 99-01-27  AZS Łódź                                         LD              1:40.90

         4  PŁATEK Aneta                   99-06-15  WLKS Nowe Iganie                           MZ             1:42.67

         5  MAKSYMIUK Julia             00-02-23  MKS Pogoń Siedlce                          MZ             1:43.23

         6  KULAWCZYK Weronika     99-01-06  LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża         PD              1:43.37

         7  FIC Renata                        00-01-06  WKS Wawel Kraków                         MA             1:43.57

         8  JASTRZĘBSKA Magda      01-07-13  WLKS Nowe Iganie                           MZ             1:46.75    PB

         9  RYBAK Aleksandra            00-03-08  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD              1:46.79    PB

   Bieg 2/ 2                                                                                                           19:35

         1  DZIEWIĘCKA Wiktoria       98-05-01  KKL Kielce                                       SK              1:42.43

         2  ŁUKASIEWICZ Dominika    94-03-07  MUKS THM Ostrowiec ŚwiętokrzyskiSK              1:43.07

         3  ZAWADZKA Julia               01-07-20  WLKS Wrocław                                DS              1:43.71    PB

         4  WENDT Joanna                 00-02-01  UMKS Nadir Jędrzejów                     SK              1:49.05

         5  STROJECKA Monika         01-02-01  UMKS Nadir Jędrzejów                     SK              1:50.59

         6  GROMADZKA Edyta          04-01-01  UMLKS Pegaz Opoczno                    LD              1:53.30

600 metrów młodziczek

   Bieg 1/ 1                                                                                                           16:54

         1  MOTYKA Aleksandra         03-02-10  RKS Łódź                                         LD              1:44.81    PB

         2  JAGUŚCIK Julia                 03-12-16  LUKS Strzałków                                LD              1:48.72

         3  ZIEMBA Wiktoria                03-01-01  RKS Łódź                                         LD              1:50.07    PB

         4  LIS Aniela                          02-09-28  BKL Bełchatów                                 LD              1:51.49    PB

         5  KOCH Zuzanna                  03-06-15  BKL Bełchatów                                 LD              1:52.60

         6  LEWANDOWSKA Weronika03-04-02KM Aktywni Sochaczew                    MZ             1:53.67                    PK

         7  NEIMAN Julia                    02-05-15  MKLA Łęczyca                                  LD              1:54.75

         8  FORYSIAK Zuzanna          02-12-17  RKS Łódź                                         LD              1:59.55

1000 metrów kobiet

   Bieg 1/ 1                                                                                                           20:01

         1  HAPUNOWICZ Joanna       00-04-08  MKS Pogoń Siedlce                          MZ             3:05.42

         2  PŁOCIŃSKA Aleksandra    99-10-05  SRS Kondycja Piaseczno                  MZ             3:06.88    PB

         3  PŁATEK Sylwia                  99-06-15  WLKS Nowe Iganie                           MZ             3:11.11    PB

         4  PISKOREK Aleksandra       01-11-25  MKS MOS Wrocław                          DS              3:11.46    PB

         5  WITASZCZYK Paulina        00-05-30  UKS Dziesiątka Radomsko                LD              3:12.33    PB

         6  JELSKA Justyna                99-08-20  KS Podlasie Białystok                       PD              3:12.42

         7  KWAPISZ Karolina             00-11-25  IKS Olkusz                                       MA             3:29.02

         8  OCH Maja                          01-05-15  MKS Pogoń Siedlce                          MZ             3:37.65

         9  MATUSZCZAK Izabela       00-01-02  UKS Dziesiątka Radomsko                LD              3:46.60

       10  OCH Martyna                     01-05-15  MKS Pogoń Siedlce                          MZ             3:48.42

           SOBICZEWSKA Natalia       99-06-01  MKS Pogoń Siedlce                          MZ               DNF

1000 metrów młodziczek

   Bieg 1/ 1                                                                                                           17:13

         1  DAWIDZIAK Aleksandra     02-05-08  BKL Bełchatów                                 LD              3:11.31    PB

         2  KUPC Paulina                    02-04-27  LKS Omega Kleszczów                     LD              3:18.84

         3  MORDAKA Marcelina         03-03-19  MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka    LD              3:24.79

         4  ZATORSKA Natalia            02-03-10  UKS Lisy Zgierz                                LD              3:28.15

         5  KOWALCZYK Marcjanna    02-06-21  MKS Zduńska Wola                          LD              3:46.24

         6  GOCAŁEK Martyna            02-02-05  MKS Zduńska Wola                          LD              3:57.08

         7  KUPC Natalia                     02-04-27  LKS Omega Kleszczów                     LD              4:07.01

2000 metrów kobiet

   Bieg 1/ 1                                                                                                           19:07

         1  DOMINIAK Sara                 93-01-25  AZS Łódź                                         LD              6:38.28

         2  FIUTEK Karolina                01-04-06  UMKS Nadir Jędrzejów                     SK              6:49.86

         3  JĘDRZEJCZAK Wiktoria     01-05-01  RKS Łódź                                         LD              6:50.25    PB

         4  CIOŁAK Magdalena            01-05-05  MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka    LD              7:00.36    PB

         5  WALĘCIAK Weronika         02-03-26  UKS Orzeł Dobryszyce                      LD              7:21.83    PB

         6  KOSSAKOWSKA Julia       01-03-22  MKS Gniezno                                   WP             7:30.19

         7  WÓJCIK Lilianna                02-08-13  RKS Łódź                                         LD              8:05.94

         8  PRUSISZ Wiktoria              03-06-18  RKS Łódź                                         LD              8:13.89

         9  OLESINSKA Daria             01-08-14  UMKS Nadir Jędrzejów                     SK              8:18.04

60 metrów pł kobiet

   FINAŁ A                                                                                                            12:45

         1  OCHOCKA Ewa                 96-01-17  KS AZS AWF Wrocław                      DS                8.77      SB

         2  SUŁEK Adrianna                99-04-03  CWZS Zawisza Bydgoszcz SL           KP                8.81      PB

         3  KOŁODZIEJ Ada                95-03-24  UKS Sprint 2020 Warszawa              MZ                8.94      SB

         4  GOLCZEWSKA Anna         97-10-26  UKS Sprint 2020 Warszawa              MZ                8.99

         5  GRZELAK Weronika           97-03-19  LKS Górnik Wałbrzych                      DS                9.08      SB

         6  WRZESIŃSKA Karolina      97-12-13  KS AZS AWF Wrocław                      DS                9.14

   FINAŁ B                                                                                                            12:42

         1  SZYMAŃSKA Anna            99-03-05  OKS Skra Warszawa                        MZ                9.00      PB

         2  KOSTRZEWSKA Barbara   98-03-27  UKS LA Basket Warszawa                MZ                9.19      PB

         3  ADAMCZYK Patrycja          99-05-19  KS Polonia Pasłęk                            WN               9.35

         4  LIGARSKA Paulina            96-04-09  SKLA Sopot                                     PM                9.38

           JÓŹWIAK Karolina               98-11-27  MKS Osa Zgorzelec                          DS               DNS

           KULAWCZYK Weronika       99-01-06  LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża         PD               DNS

60 metrów pł K U16 (76.2/8.00)

   FINAŁ A                                                                                                            12:29

         1  PIERZCHAŁA Maja            02-08-08  MKS Tomaszów Mazowiecki             LD                9.27

         2  ŚMIAŁKOWSKA Maja        02-04-30  RKS Łódź                                         LD                9.87

         3  BOBRZYK Oliwia               02-09-11  MKS Tomaszów Mazowiecki             LD               10.02     PB

         4  BARCZ Weronika               02-10-28  AZS Łódź                                         LD               10.19

         5  WOLAK Wiktoria                02-04-04  MULKS MOS Sieradz                        LD               10.20

         6  BANASIAK Marcelina         02-05-19  MKLA Łęczyca                                  LD               10.73     PB

   FINAŁ B                                                                                                            12:25

         1  RYDCZAK Martyna            03-01-08  MKLA Łęczyca                                  LD               10.58

         2  MICHNIACKA Agnieszka    03-11-06  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD               11.05     PB

         3  ANDRYSIAK Anna             02-03-09  MKLA Łęczyca                                  LD               11.39

         4  PODLEŚNA Magdalena      02-07-22  MKLA Łęczyca                                  LD               12.31

           PODRZYCKA Aleksandra    02-04-30  MKLA Łęczyca                                  LD                DNF

60 metrów pł kobiet

   Bieg 1/ 3                                                                                                           11:24

         1  OCHOCKA Ewa                 96-01-17  KS AZS AWF Wrocław                      DS                9.11      q

         2  GRZELAK Weronika           97-03-19  LKS Górnik Wałbrzych                      DS                9.11      q

         3  JÓŹWIAK Karolina             98-11-27  MKS Osa Zgorzelec                          DS                9.50      SB qB

         4  KULAWCZYK Weronika     99-01-06  LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża         PD                9.74      qB

   Bieg 2/ 3                                                                                                           11:24

         1  KOŁODZIEJ Ada                95-03-24  UKS Sprint 2020 Warszawa              MZ                8.99      q

         2  WRZESIŃSKA Karolina      97-12-13  KS AZS AWF Wrocław                      DS                9.06      PB q

         3  SZYMAŃSKA Anna            99-03-05  OKS Skra Warszawa                        MZ                9.13      qB

         4  ADAMCZYK Patrycja          99-05-19  KS Polonia Pasłęk                            WN               9.32      qB

   Bieg 3/ 3                                                                                                           11:30

         1  SUŁEK Adrianna                99-04-03  CWZS Zawisza Bydgoszcz SL           KP                8.93      q

         2  GOLCZEWSKA Anna         97-10-26  UKS Sprint 2020 Warszawa              MZ                8.94      q

         3  KOSTRZEWSKA Barbara   98-03-27  UKS LA Basket Warszawa                MZ                9.26      PB qB

         4  LIGARSKA Paulina            96-04-09  SKLA Sopot                                     PM                9.35      SB qB

         5  KULESZA Kalina                99-07-04  UKS LA Basket Warszawa                MZ               10.33

60 metrów pł K U16 (76.2/8.00)

   Bieg 1/ 3                                                                                                           11:00

         1  PIERZCHAŁA Maja            02-08-08  MKS Tomaszów Mazowiecki             LD                9.21      q

         2  ŚMIAŁKOWSKA Maja        02-04-30  RKS Łódź                                         LD                9.84      PB q

         3  BANASIAK Marcelina         02-05-19  MKLA Łęczyca                                  LD               10.99     q

         4  MICHNIACKA Agnieszka    03-11-06  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD               11.11     qB

         5  ANDRYSIAK Anna             02-03-09  MKLA Łęczyca                                  LD               11.21     qB

         6  PODLEŚNA Magdalena      02-07-22  MKLA Łęczyca                                  LD               12.06     qB

   Bieg 2/ 3                                                                                                           11:02

         1  BOBRZYK Oliwia               02-09-11  MKS Tomaszów Mazowiecki             LD               10.05     PB q

         2  WOLAK Wiktoria                02-04-04  MULKS MOS Sieradz                        LD               10.07     q

         3  BARCZ Weronika               02-10-28  AZS Łódź                                         LD               10.14     q

         4  PODRZYCKA Aleksandra   02-04-30  MKLA Łęczyca                                  LD               11.28     qB

         5  RYDCZAK Martyna            03-01-08  MKLA Łęczyca                                  LD               12.51     qB

   Bieg 3/ 3                                                                                                           11:04

         1  JÓŹWICKA Małgorzata      02-06-03  AZS-AWF Warszawa                        MZ                9.33                      PK

         2  KURPIEWSKA Aleksandra02-05-13  UKS Sprint 2020 Warszawa              MZ                9.99                      PK

         3  FRUŃ Wiktoria                   02-02-12  MKS Polonia Warszawa                    MZ               10.69                     PK

         4  KOŚCIANEK Daria             03-03-28  UKS Sprint 2020 Warszawa              MZ               10.77     PB            PK

         5  JUSZCZAK Gabriela          04-03-29  UKS 55 Łódź                                    LD               10.77                     PK

60 metrów pł K U18 (76.2)

   FINAŁ A                                                                                                            12:36

         1  JUŚKIEWICZ Agnieszka     00-03-27  UKS LA Basket Warszawa                MZ                9.13      PB

         2  KOŁATA Karolina               00-03-10  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD                9.19      PB

         3  OZGA Aleksandra              01-08-24  LUKS Strzałków                                LD                9.31      PB

         4  DELEJOWSKA Wiktoria     01-03-12  WLKS Wrocław                                DS                9.40      PB

         5  KOŁODZIEJCZYK Lidia      00-06-23  MULKS MOS Sieradz                        LD                9.72      PB

         6  BANASIAK Julia                 00-06-02  WLKS Wrocław                                DS               10.54

   FINAŁ B                                                                                                            12:33

         1  KURKOWSKA Joanna        00-07-08  RKS Łódź                                         LD               10.53

         2  BIEGANOWSKA Julia        00-08-13  MKS Tomaszów Mazowiecki             LD               10.85     PB

60 metrów pł K U18 (76.2)

   Bieg 1/ 2                                                                                                           11:15

         1  KOŁATA Karolina               00-03-10  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD                9.27      PB q

         2  KOŁODZIEJCZYK Lidia      00-06-23  MULKS MOS Sieradz                        LD                9.80      q

         3  DELEJOWSKA Wiktoria     01-03-12  WLKS Wrocław                                DS                9.81      q

         4  KURKOWSKA Joanna        00-07-08  RKS Łódź                                         LD               10.42     PB qB

   Bieg 2/ 2                                                                                                           11:18

         1  JUŚKIEWICZ Agnieszka     00-03-27  UKS LA Basket Warszawa                MZ                9.28      =PB q

         2  OZGA Aleksandra              01-08-24  LUKS Strzałków                                LD                9.41      PB q

         3  BANASIAK Julia                 00-06-02  WLKS Wrocław                                DS                9.84      SB q

         4  BIEGANOWSKA Julia        00-08-13  MKS Tomaszów Mazowiecki             LD               11.02     =PB qB

Skok wzwyż kobiet

   FINAŁ                                                                                                               16:20

         1  GRZELAK Weronika           97-03-19  LKS Górnik Wałbrzych                      DS                1.65

         2  LIGARSKA Paulina            96-04-09  SKLA Sopot                                     PM                1.65

         3  SKÓRZEWSKA Patrycja     96-06-15  KS AZS AWF Wrocław                      DS                1.65

         4  SŁOCKA Julia                    01-02-18  AZS-AWF Warszawa                        MZ                1.50      PB

         5  SATUŁA Małgorzata           97-11-13  UKS SMS Warszawa                        MZ                1.50      PB

         6  KULAWCZYK Weronika     99-01-06  LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża         PD                1.45      =PB

         7  KUCHARSKA Sandra         99-09-22  UKS Dziewiątka Kutno                      LD                1.40

         7  JUSZCZAK Gabriela          04-03-29  UKS 55 Łódź                                    LD                1.40      PB

         9  FADEREWSKA Beata        00-02-13  MKS Durasan Płońsk                        MZ                1.40      =PB

       10  WOSEK Zuzanna               01-07-02  UMLKS Pegaz Opoczno                    LD                1.35

                                           1.301.35  1.401.451.501.55  1.601.651.70

  GRZELAK Weronika           -       -       -       -       -       -       o      o      xxx

  LIGARSKA Paulina             -       -       -       -       -       o      xo    o      xxx

  SKÓRZEWSKA Patrycja     -       -       -       -       o      o      xo    xxo  xxx

  SŁOCKA Julia                    o      xxo  xo    xo    o      xxx

  SATUŁA Małgorzata           -       -       o      o      xxo  xxx

  KULAWCZYK Weronika      o      o      o      o      xxx

  JUSZCZAK Gabriela           -       o      xo    xxx

  KUCHARSKA Sandra         -       o      xo    xxx

  FADEREWSKA Beata        -       -       xxo  xxx

  WOSEK Zuzanna                xo    xo    xxx

Skok wzwyż młodziczek

   FINAŁ                                                                                                               12:20

         1  KAŹMIERCZAK Weronika  02-01-26  UKS Błyskawica Domaniewice           LD                1.65      PB

         2  PERZYŃSKA Julia             03-05-19  UKS Błyskawica Domaniewice           LD                1.47

         3  SOPUR Amelia                  02-05-14  MKS Zduńska Wola                          LD                1.47

         4  MOSZURA Julia                 02-01-07  RKS Łódź                                         LD                1.43      PB

         5  MARKIEWICZ Oliwia          02-04-04  RKS Łódź                                         LD                1.43      PB

         6  MOSZURA Aleksandra       02-01-07  RKS Łódź                                         LD                1.39      PB

         7  MYJKOWSKA Julia            02-03-13  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD                1.39

         8  CHYCIŃSKA Julia              02-04-20  UKS 55 Łódź                                    LD                1.39      SB

         9  BOROWSKA Agata            02-05-02  AZS Łódź                                         LD                1.34      PB

       10  FORYSIAK Zuzanna          02-12-17  RKS Łódź                                         LD                1.34

       11  KOCOŃ Małgorzata           03-09-25  MKLA Łęczyca                                  LD                1.34

       12  PIECH Maria                      03-12-12  RKS Łódź                                         LD                1.34

       13  KUBIŃSKA Barbara            03-11-21  AZS Łódź                                         LD                1.34

       14  MARKS Patrycja                03-10-14  AZS Łódź                                         LD                1.29

           MOZGA Maja                      03-05-14  niestowarzyszona                              ...                 NM

           RESEL Martyna                   03-06-02  LUKS Strzałków                                LD                NM


                                           1.191.24  1.291.341.391.43  1.471.501.551.60  1.651.70

  KAŹMIERCZAK Weronika   -       -       -       -       -       -       -       o      xo    o      xxo  xxx

  PERZYŃSKA Julia             -       -       -       o      -       o      o      xxx

  SOPUR Amelia                  -       xo    o      o      o      xo    o      xxx

  MOSZURA Julia                 -       -       o      o      o      o      xxx

  MARKIEWICZ Oliwia          -       -       o      o      xxo  xo    xxx

  MOSZURA Aleksandra       -       -       o      o      xo    xxx

  MYJKOWSKA Julia            -       -       o      xo    xo    xxx

  CHYCIŃSKA Julia              -       -       o      o      xxo  xxx

  BOROWSKA Agata            o      o      xo    o      xxx

  FORYSIAK Zuzanna           o      o      xxo  o      xxx

  KOCOŃ Małgorzata            o      o      o      xo    xxx

  PIECH Maria                      -       xo    xo    xo    xxx

  KUBIŃSKA Barbara            -       o      o      xxo  xxx

  MARKS Patrycja                -       o      o      xxx

  RESEL Martyna                  xxx

  MOZGA Maja                     xxx

Skok o tyczce kobiet

   FINAŁ                                                                                                               17:55

         1  KALITTA Victoria                01-08-13  CWZS Zawisza Bydgoszcz SL           KP                3.50      =PB

         2  RYCZAK Julia                    99-01-30  CWZS Zawisza Bydgoszcz SL           KP                3.40

         3  MACIEJEWSKA Paulina     00-12-27  CWZS Zawisza Bydgoszcz SL           KP                3.20      PB

         4  MIŚKIEWICZ Aleksandra    00-01-28  KS Warszawianka W-wa                   MZ                2.40      PB

         5  MICHNIEWSKA Anna         01-07-30  KS Warszawianka W-wa                   MZ                2.20      PB

                                           2.002.20  2.402.603.203.30  3.403.503.603.70

  KALITTA Victoria               -       -       -       -       -       o      -       xo    -       xxx

  RYCZAK Julia                    -       -       -       -       -       -       xxo  -       xxx

  MACIEJEWSKA Paulina     -       -       -       -       o      -       xxx

  MIŚKIEWICZ Aleksandra    o      xxo  o      xxx

  MICHNIEWSKA Anna         o      o      xxx

Skok o tyczce młodziczek

   FINAŁ                                                                                                               14:05

         1  JABŁOŃSKA Wiktoria         02-12-17  OKS Skra Warszawa                        MZ                3.60      PB

         2  PERKA Kamila                   02-05-29  OKS Skra Warszawa                        MZ                3.10      PB

         3  MASIANIS Małgorzata        02-06-15  OKS Skra Warszawa                        MZ                3.00      PB

         4  HOFFMANN Julia              02-02-06  OKS Skra Warszawa                        MZ                2.80      =PB

         5  ŚMIAŁKOWSKA Maja        02-04-30  RKS Łódź                                         LD                2.50      PB

                                           2.202.30  2.402.502.602.70  2.802.903.003.10  3.203.303.403.50  3.603.72

  JABŁOŃSKA Wiktoria         -       -       -       -       -       -       -       -       o      -       o      -       o      xo    xxo  xxx

  PERKA Kamila                   -       -       -       -       o      -       xo    xo    o      o      xxx

  MASIANIS Małgorzata        -       -       -       -       xo    -       o      -       xo    xxx

  HOFFMANN Julia               o      -       o      -       o      xxo  o      xxx

  ŚMIAŁKOWSKA Maja         o      o      o      xxo  xxx

Skok w dal kobiet

   FINAŁ                                                                                                               12:18

         1  SUŁEK Adrianna                99-04-03  CWZS Zawisza Bydgoszcz SL           KP                6.07      PB

         2  JÓŹWIAK Karolina             98-11-27  MKS Osa Zgorzelec                          DS                5.65      SB

         3  SKÓRZEWSKA Patrycja     96-06-15  KS AZS AWF Wrocław                      DS                5.55

         4  KOSTRZEWSKA Barbara   98-03-27  UKS LA Basket Warszawa                MZ                5.39

         5  SŁOCKA Julia                    01-02-18  AZS-AWF Warszawa                        MZ                5.13      PB

         6  KULAWCZYK Weronika     99-01-06  LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża         PD                5.11      PB

         7  SUCHECKA Kornelia          98-01-12  UKS Siódemka Ostrołęka                  MZ                5.07

         8  FADEREWSKA Beata        00-02-13  MKS Durasan Płońsk                        MZ                4.99      PB

         9  SATUŁA Małgorzata           97-11-13  UKS SMS Warszawa                        MZ                4.64      PB

       10  JUSZCZAK Gabriela          04-03-29  UKS 55 Łódź                                    LD                4.59

       11  KULESZA Kalina                99-07-04  UKS LA Basket Warszawa                MZ                4.57      PB

       12  JUŚKIEWICZ Agnieszka     00-03-27  UKS LA Basket Warszawa                MZ                4.48      PB

       13  DĄBROWSKA Julia            00-09-14  MUKS Płock                                     MZ                4.43

       14  KRYSTKIEWICZ Maria       00-08-17  MKS Durasan Płońsk                        MZ                4.37      PB

       15  ŁADA Marta                       00-09-15  UKS Siódemka Ostrołęka                  MZ                4.14

       16  THEBLINE Elisa                 04-03-23  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD                4.10

       17  BIEGANOWSKA Julia        00-08-13  MKS Tomaszów Mazowiecki             LD                3.77      PB

                                           I       II      III     IV     V     VI

  SUŁEK Adrianna                5.74-       5.625.685.776.07

  JÓŹWIAK Karolina             5.44x      5.355.525.395.65

  SKÓRZEWSKA Patrycja     5.555.38  5.37x      x      x

  KOSTRZEWSKA Barbara   x      5.21  5.255.21x      5.39

  SŁOCKA Julia                    4.935.00  4.975.13x      5.03

  KULAWCZYK Weronika      4.97-       5.11x      4.90x

  SUCHECKA Kornelia          5.075.00  5.065.014.945.07

  FADEREWSKA Beata        3.574.94  4.684.524.734.99

  SATUŁA Małgorzata           4.644.61  4.64

  JUSZCZAK Gabriela           4.594.50  4.46

  KULESZA Kalina                4.223.47  4.57

  JUŚKIEWICZ Agnieszka     4.46x      4.48

  DĄBROWSKA Julia            4.114.34  4.43

  KRYSTKIEWICZ Maria       4.124.21  4.37

  ŁADA Marta                       4.114.13  4.14

  THEBLINE Elisa                 4.014.07  4.10

  BIEGANOWSKA Julia        x      3.77  x

Skok w dal młodziczek

   FINAŁ                                                                                                               13:35

         1  KWIATKOWSKA Julia        02-09-23  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD                4.89      PB

         2  NEIMAN Julia                    02-05-15  MKLA Łęczyca                                  LD                4.79

         3  KARBOWNICZAK Martyna02-08-08  BKL Bełchatów                                 LD                4.77

         4  KŁOSIŃSKA Anna              03-03-28  UKS Vis Skierniewice                        LD                4.76

         5  JAKUBIAK Zuzanna           03-03-25  MUKS Płock                                     MZ                4.68                      PK

         6  SZYMAŃSKA Emilia           03-01-08  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD                4.55      SB

         7  BALEJA Natalia                 03-02-01  UKS Błyskawica Domaniewice           LD                4.36      PB

         8  SOPUR Amelia                  02-05-14  MKS Zduńska Wola                          LD                4.35      PB

         9  WÓJTOWICZ Paula           02-03-14  UKS Siódemka Ostrołęka                  MZ                4.25                      PK

       10  MARKS Patrycja                03-10-14  AZS Łódź                                         LD                4.18

       11  ZAWADZKA Michalina        03-12-05  UKS Sprint 2020 Warszawa              MZ                4.18      PB            PK

       12  GRZĘDZIELEWSKA Natalia03-11-06UKS Błyskawica Domaniewice          LD                4.15

       13  MYJKOWSKA Julia            02-03-13  MKS Aleksandrów Łódzki                  LD                4.15      PB

       14  CEROŃ Michaliona            02-10-02  niestowarzyszona                              ...                 4.10                      PK

       15  KLIMCZAK Natalia             03-05-30  AZS Łódź                                         LD                4.00

       16  KUBIŃSKA Barbara            03-11-21  AZS Łódź                                         LD                3.98

       17  RESEL Martyna                 03-06-02  LUKS Strzałków                                LD                3.92

       18  BOROWSKA Agata            02-05-02  AZS Łódź                                         LD                3.91

                                           I       II      III     IV     V     VI

  KWIATKOWSKA Julia        4.794.89  4.754.60x      4.77

  NEIMAN Julia                    4.424.79  x      x      x      x

  KARBOWNICZAK Martyna4.204.05  4.684.554.724.77

  KŁOSIŃSKA Anna              4.644.61  4.724.764.63x

  JAKUBIAK Zuzanna            4.494.68  4.63

  SZYMAŃSKA Emilia           4.554.36  4.504.41x      4.44

  BALEJA Natalia                  4.364.22  4.224.124.154.22

  SOPUR Amelia                  4.354.27  4.204.334.064.35

  WÓJTOWICZ Paula           4.254.24  4.12

  MARKS Patrycja                4.13x      4.18x      x      3.56

  ZAWADZKA Michalina        4.123.99  4.18

  GRZĘDZIELEWSKA Natalia       x      4.15       4.12

  MYJKOWSKA Julia            4.154.05  x

  CEROŃ Michaliona            3.713.81  4.10

  KLIMCZAK Natalia              4.00x      3.85

  KUBIŃSKA Barbara            2.40x      3.98

  RESEL Martyna                  3.863.79  3.92

  BOROWSKA Agata            3.913.83  3.76

Trójskok kobiet

   FINAŁ                                                                                                               17:30

         1  SZABLEWSKA Paulina       98-04-26  RKS Łódź                                         LD               11.68     PB

         2  SUCHECKA Kornelia          98-01-12  UKS Siódemka Ostrołęka                  MZ               11.20

         3  KASZNICKA Weronika       98-05-04  BKL Bełchatów                                 LD               10.94     SB

         4  TOMES Martyna                01-11-11  MKLA Łęczyca                                  LD               10.86     PB

         5  GRZELEWSKA Julia          01-04-19  BKL Bełchatów                                 LD               10.75     PB

         6  BLIŹNIEWSKA Oliwia         01-11-03  AZS Łódź                                         LD               10.49

         7  ŁADA Marta                       00-09-15  UKS Siódemka Ostrołęka                  MZ               10.01     PB

                                           I              II              III      IV           V          VI

  SZABLEWSKA Paulina       11.56       11.68       11.47  x         10.29    x

  SUCHECKA Kornelia          10.89       11.20       x         11.03    11.12    11.00

  KASZNICKA Weronika        x           10.94   10.85       10.90      10.91    x

  TOMES Martyna                 10.33       10.67       10.86  10.61    x         10.56

  GRZELEWSKA Julia          x           10.40   10.72       10.74      10.75    x

  BLIŹNIEWSKA Oliwia         x            x     10.22  10.46  10.49    x

  ŁADA Marta                       10.01       9.73      9.71   x            9.53      r

 

 

 

 

 

KDŁ GROUP SP. Z O.O. Biuro Rachunkowe Łódź